Ayağımda sakatlık var 4 aydır yatıyorum yardım?

Arkadaşlar lisanslı koşucuyum, arkadaş arasında topda oynarım bundan 4 ay önce halı saha maçında sağ ayağımda sakatlık meydana geldi ve 4 ay yattım vücüdumdaki kaslar erimeye başladı sarkıyo bacak kaslarımda dehşet ağrılar var pek kasımda kalmadı bu durum endişe veriyor ne yapmalıyım Lise 3. sınıfım boy 1.81 kilo 60 yardım.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle doktora gitmelisin tabii bunun çaresi tıpta Lakin şifa Allah'tan bol bol Allahım bana şifa ver deyip Ya Şafi ismini zikret daha sonra bir suya 21 kez Fatiha suresini oku suyun içine nefesin girecek ekilde ve her gün bu su ile ayagına masaj yap Allahım şifa ver diye bunu aslında zeytin yağına okuyup masaj yaparsan şifa dilersen Allah'tan daha iyi olur ama önce tıp

0|0
    0|0
    • tamam oda varda knk doktora gittim bana tentirdiyot O^2 li su bide O^2 li bez verdi kullan dedi 2 ay kullandım birşey yok sonra bıraktım biraz topladı ancak topa falan vurunca fena acıyor

• dediğimi yap şifa Allah tan

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayaklarini guclendirici hareketler yap agir olmamakla birlikte cok zorlarsan yine sakatlik meydana gelebilir fizik tedaviyle guclendirebilirsin kendini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Fizyoterapiste görün derim ve yaş kaçtı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...