Çok göz önünde olan ilişkiler biter mi ?

Arkadaşlar sizce göz önünde olan aşkların hepsi biter mi. Çünkü benm ilişkimde öyleydi okulda olsun herkes bizi konuşurdu ama 3 yıl snra bitti. şmdi bi arkadasın ilişkiside bitti onlarında 1 yıl kadar sürmüştü herkes özenirdi kıskanırdı onları facede yormlar beğeniler dillerdeydiler ama şimdi onlarda ayrıldı. Çok göz önünde olan ilişkiler biter mi ? İlişki nasl yaşanmalı sizce

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• işte ben buna sinir oluyorum herkesin önünde bir ilişki tabi daha çabuk biter etrafında çekemeyen insan çok olur nazar değdirirler inşallah ayrılırlar derler ..

kimse bilmeden bir aşk yaşamak en güzelidir ha tabi güvendiğin birilerine söyleyebilirsin ağzı sıkı olan ama etrafındaki herkes bilirse bu hiç iyi olmuyor..

Aşk iki kişilik ise iki kişi olarak yaşanmalı ve öyle bilinmeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kardesm 14 senelık sevglmdı artık sulalemdekı bebeler bılıodu her arkdas es dost bılıodu bırı nazar ettı bırı goz ettı sebep yokken ayrıldı benden coook acı cektım halada cekıyorum goz edenın gozu cıksın Allah onu surundursun banada göstersinn emınım kı goz onundekı ılıskı cabuk yıpranıyor

0|0
    0|0
    • Kesinlikle bende böyle düşünüyorum ama illa ki öğreneceklerdi ama oda var .

• evet öyle ama üzüldm 14 yl dile kolay

• dile bıle kolay degılkı canm tek hecede cıkmıyor bıleee

• böle bi ilişkiyi kadın kaldıramaz. çevreye şirin görünmek için ilişkinin uşağı olur bu kadın, erkek de salar kendini haliyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Biteceği var ise biter göz önünde olmak etkılemez ki bunu..

0|0
    0|0
    • ama genellikle göz önünde olan ilişkiler bitiyor. bazı arkadaşlarım var sevgilileri var ama hiç kmdir nedir bilmeyiz ve nişanlandılar diğerleri hep ayrıldı.

• Demek ki onlar insanların gözünü doyurmakla mesgulken ilişkilerine zaman ayıramamışlar..

Yükleniyor...