Merhaba arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var bu sitede spor yapan bir çok insan vardır diyerekten bir danısim dedim?

Vücut çalışıyorum evde başladım spor salonuna gidecek vaktim yok geçmişte muaytai sporu yaptım lisansım falan da var ama hocam toplu kas sistemine karsıydı istemediğinden dolayı bende ugrasmadm şu an teknik olarak iyi seviyedeyim diyebilirim ama fizik olarak berbat durumdayım 1.78 boy 64 kiloyum evde neler yaparak vücudumu geliştire bilirim 8 kğ dambılım var 2 tane 2 tanede 4 kg dambılım var kısa zamanda güzel bir vücut yapmak istiyorum kısa dediğim süre 5 ay bu arada :)

Güncellemeler:
Bilicli kişiler varsa videosu olan ya da sağlam dır bu adamın videosunu izle gibi önerileri olanlar yorum yapsn lütfen ağzı olan konuşmans sporu hiç bilmiyen biri değilim olayda abartılcak bir şey yok vücut yapmak çok da zor değil bana saglam bilgili kişiler lazım

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Her soruda 5-10 kişi yapıyorm diyordu nedense gelmemişler soruna

0|1
    0|0
    • Yardım etmek istememiş olabilirler :( uğraşmak istemenişlerdir belki ama bana sağlam bir program lazm inşallah anlayan biri cıkar

• teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• "Genç ve Fit" grubunun videolarını izle. Çok yararı olacaktır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kanka spor salonunda bir programın varsa onu devam ettir hiç gitmediysen vaktin olmasa bile 3 ay gitmen gerek ki nasıl yapılacağını öpren ya da uzman tv den bak ''nette ''

0|1
    0|0
    • Spor salonun da bir ton alet var evde birtek dambıllarım var

• Yani ögrensemde evde kullanamam

• Netten araştır

0|0
    0|0
    • Nete çok var bir tane buldum kafama yatan ama en kolay yolla en iyi sonucu almak istiyorum bunun için burdan sordum cevap da gelmedigine göre benim kadar bile bilgisi olmayan bir çok insan sitede ben vucutcuyum falan diye geziniyor işte :S

• 1. Si 5 ayda vücut spora ısınır zaten maksimum %5 gelişim gösterirsin 2. Si evde dambıl ile olacak iş değil bu salona gidecek vaktin yoksa vücudu unut 3. Sü ek besin takviyesi ile bir ihtimal 12-24 ay arası iyi bir fiziğe sahip olabilirsin

0|0
    0|1
    • Aynı görüşte değilim 5 ay da vücudum taş gibi olur daha bundan bir buçuk sene önce sadece şınav ve mekik vb hareketlerle baklava çıkartıp sağlam göğüs arka kıl yapmıştım bu hareketleri kondisyon için yapıyorduk salonda 2 dk torba dövdükten sonra 10 şın tarznda yani set set yapmıyorduk öyleken bile göğüs kafesi omuzları falan yirine oturdu bence dambılla set olarak yapsam şınav şekillerini biliyorum zaten devam etsem çıkar 5 aya vücut set olarak yapınca daha bir başka olur diye düşünüyorum 5 ay sonra fotoları atarım bakarsn ;)

• Abartı istemiyorum tabiki beş ayda herkül gibi olmamam sadece yaza iyi vucutla girmek istiyorum tabi 5 ay sonra sporu bırakmıcam yine devam edicem ama yaza kadar vücut çalıştığım belli olucak şekilde kas yapmamlazm plaj vücudu diyolar ya o tarz bişey bu arada protein tozu gnc kullandım daha önce önerdigin bir marka var mı?

• Weider ve muscletech

Yükleniyor...