Fenerbahçelilerin Galatasaray hakkındaki bu görüşlerine ne diyorsunuz?

Fenerbahçelilerin Galatasaray hakkındaki bu görüşlerine ne diyorsunuz?

fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/.../...136699_n.jpg işte o yorumlar tek tek okuyun bence

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu gece feneri hakem kurtardı yoksa daha beter olacaktı reziller
    bedava peneltıdan gol attılar

0|2
    1|6
    • aynen Fenerbahçe'nin bu sezon kazandığı penaltı sayısı 5

GS + BJK + TS'nin kazandığı penaltı sayısı 4

• o öyle olsaydı bu böyle olsaydı galatasaraya hakem yardım etmeseydi derim bende böyle saçmalamaya gerek yok sizin gibiler sağolsun (taraftar ayırt etmeksizin) türk futbolu yerlerde gurubunuzdaki dortmund gurupta 1. sırada ligde sonuncu guruptaki gs sonuncu sırada ligde maç fazlasıyla 1. geldiğimiz nokta gayet açık içler acısı hallerdeyiz siz daha birbirinizi yiyin

• Türk futbolunu bu hale getiren TFF utansın neden maçlara kimse gitmiyor
      maçlar boş oyanıyor diji türtk neden kutu satamıyor futbol bitmiştir
      GS -1 averajla lider oluyorsa birleri futbolu katletmiştir

Erkekler Ne Diyor 9

• Tam okuyamadım ama son gülen iyi güler inşallah sezon sonundada gülen taraf biz olcaz

2|1
    1|1
  • Her aptalın kendini avutma yöntemi vardır. Onlar da yolunu bulmuşlar.
    "Dalga geçtikleri" Cimbom'um dalgası bile olamazlar.

0|0
    0|0
  • Galatasaray ve Fenerbahçe'de ki şans bizde olsa oynadığımız futbolla açık ara liderdik. İkisi de duran toplar olmasa gol atamayacaklar neredeyse. Hiçbir şey oynamadan duran toplar sayesinde bu kadar puan topladılar. Fenerliler de 4. yıldızı Galatasaray'ın kendilerinden önce almasından korkuyor. Doğal bu yazdıkları.

0|1
    0|0
    • Ahaha yok kardeşim anlıyorum seni ama arada Fenerbahçe hariç diğer takımlarada verebiliyolar penaltı baksana GS+BJK+TS bir fener edemiyoruz :))

• İyi güldüm yine dişi aslan :) En kötü halimiz bu bizim biraz sirkelenirsek herşey çok daha güzel olucak inş.

0|0
    0|2
    • profillerine prandellinin resimlerini koydular bizde İsmail kartalı mı koysak :)))

• Bize geçen hafta 41 lig haftası sonrası penaltı verdiler. Penaltı olunca inanamadım gözlerim doldu ya :)

• Fener normal şartlarda en az şu an 6 puan gerideydi ama olsun bekleyip görelim dişi aslan inş biz böle devam ederiz.

• iki tane yoruma bakarak fenerliler şöyledir gs liler böyledir mi diyelim

0|2
    0|1
  • hakemlerin kıyak geçtiğinin göstergesi işte:)
    avrupada kıyak geçen hakem olmayınca gerçekler su yüzüne çıkıyor.

0|0
    0|1
  • bunu paylaşanları biliyorum fenerbahçelilikle alakası yok 1907media. diğer konu içinse ligde bütün takımlar bu sene kötü garip bir lig geçiiyor. birde fenerbahçe en azından atak yapabiliyor gol atamıyor galatasaray futbol oynayamadığı halde 1. sırada

0|0
    0|1
  • Şampiyon Beşiktaş diyorum

0|1
    0|0
  • Sen hangi takımlısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Korku goruyorum :D

0|2
    0|2
  • 3-5 tane fenerbahçeli söyledi diye 30 milyon fenerbahçeli söyledi mi oluyor :)
    bazıları gibi ona buna çamur atmıyoruz gerektiği yerde takımımızı eleştiriyoruz bilmem anlata bildim mi

0|2
    0|2
    • Fenerbahçe'nin bu sezon kazandığı penaltı sayısı 5

GS + BJK + TS'nin kazandığı penaltı sayısı 4

Yükleniyor...