Galatasaray'ın dün attığı golde hakemin yaptığı neydi sizce?

top kaleye girerken hakem refleks olarak ayağıyla topa vururmuş gibi yapıyor. sanki golü kendi atmış gibi. hakemin kafasında neler var sizce.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Taraftarı olduğu takımın gol atmasını ister gibiydi
    Golden önce verdiği faule ne demeli

1|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• özgür yankaya maçı hediye etti !

0|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Keşke bu soruyu soracağına Fenere verilmeyen kırmızı kartı ve haksız penaltı ile bu sezon kaç penaltı oldu sayamadım kazanılan 1puanı soru açsaydı hedefi şaşırmış sizinkiler hedef bir milyonmuş biraz önce gördüm ne güldüm hedef bir milyon penaltı :))

0|1
    0|2
    • emreyi diyorsan resmen utandım. elimde yetki olsa stada sokmam. biz haksız penaltı istemiyoruz biz adaletli maçlar istiyoruz. ne haksız penaltı nede ofsayttan goller

• eğer düzgün ve konsantre bir futbol seyircisi olsan ve işin olduğu için işleşleştirebilecek yoğunlukta bir işin olsa anlardın. O adam orada gol olma ithimallerini düşünecek ki görüş açısı kararını verecek. oradaki ihtimallerden seçimleri belli refleksler veriyor aklından vurursa gol olabilir o zaman dönüp ortayı göstermem lazım attığı adım sağ ise sol ayakla dönecek ondan o refleksi vurup dönüyor elle oyansa muhtemel direk elini sert kaldıacak, asıl soru bu ne beleş penaltıdır nerenin 7 dakika uzatmasıdır

0|0
    0|1
  • Galatasaray'ın gol atmasını çok istiyordu anlaşılan, bir taraftar gibi davranmış resmen duygularını gizleyememiş o an. Gol sevincine katılmadı iyi ki. 4. yıldız mücadelesinin bitmemesi için ellerinden geleni yapıyorlar. Hakemler varken Fenerbahçe ve Galatasaray ne kadar kötü oynarsa oynasın yarıştan kopmaz.

0|1
    0|0
  • Nerdeyse her maç başına 1 penaltınız var bedavadan utanmadan bide bunu mu diyorsun.

Hakem her maçı size hediye ediyor resmen

0|1
    0|1
  • aynen hasan ali'nin topunu kurtaran berkay dabanlı'nın pozisyonu penaltı değil doğru söylüyorsun

0|3
    0|0
  • Hakem sayesinde mac kazananlar nedense kendilerini teselli etmek için rakiplerine b*k atmadan yapamıyorlar

0|1
    1|0
  • Ötede ağla ya

0|3
    1|1
  • Cahil kardeşim keşke o hareketi burak kafa vurduktan sonra antepli oyuncu topa vurmaya çalıştığı anda yaptığını bilseydin böyle saçmalamazdın :(

0|3
    1|2
Yükleniyor...