Ufacık boyu kıpkımızı suratıyla ana avrat küfürler ede ede sağdan sola koşan futbolcu müsveddesinden bıkan tek ben değilim heralde?

İsmini telaffuz bile etmek istemiyorum zaten gözünüzde canlandı bu edepsiz neden hala ön planda ahlaksızlık ırkçılık provokatörluk herşey onda çok mu zor bu adamı futboldan uzak tutmak bıktım artık

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ondan sonra milli maclarda nie bizim anamiza karimiza columuza cocumuza kufur edildi derler. Orda erkeklik yaparlar disarda bir kawga olsa en önde kacar oyle toplar

0|0
    0|0
    • O ayı daha başka bir boyut onun için soru hakkımı bile harcamam :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendi doktoruna bile kufretti bugun :)

0|0
    0|0
  • Melo= belezoglu iste. Ikiside karater yoksunu

0|0
    0|0
    • Melo agresif emre karaktersiz melo gereksiz yere oyundan atılıp takımı yakmadı veya ağzından salyalar çıka çıka bir hakeme bir taraftarlarına bir doktoruna ana avrat küfürler etmedi ırkçılık olayına girmek bile istemiyorum

• Gir girme olaylar farkli durum ayni ikiside ayni halt ne yaptiklarindan haberleri yok cirkeflik sinirlaini zorluyo ikiside

Erkekler Ne Diyor 6

• Sağlam cezayı hak ediyor

0|0
    0|0
  • Adamların takımında onun gibi o kadar çok varki ona sıra gelmiyor takımdan kovmaya.

Çok şey yazmak isterdimde yönetim kısıtlıyor malesef

0|0
    0|0
  • Tek değilsin emin ol kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Kendi yönetimi ve taraftarları bunları koruduğu sürece bunların ahlaksızlıklarını izlemeye devam ederiz.

0|1
    0|0
  • kendi takım taraftarları yuhalamadıkça dışlamadıkça yola gelmez böyle tipler. futbolu yönetenler adam olaydı hakeme el kol yapan bu adama yeteri cezayı verirdi

0|0
    0|0
  • Ahlak parayla kazanılmıyo aile de var bir bozukluk aile de ,,,

0|0
    0|0
Yükleniyor...