Sizce Galatasaray Avrupa kupalarında ne yapar elindeki kadro yeterli mi transfer şart mı

fatih terim avrupa da lig deki gibi başarılı olurmu yoksa erkenmi veda eder futbolu iyi takip eden anlıyan arkadaşlar buyurun

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasarayda forvet sıkıntısı var Burak ve Umut ayağında top tutamayan küçük takım oyuncuları bunlar ŞL liginde hayatta oynayamazlar Necati ve Sercan´ı toplasan bir adam etmezler zaten kazmalar geriye bir Elmander ve Baros kalıyor Baros´ta gidecek gibi yani çilek şart.

0|1
    0|0
    • sana aynen katılıyorum bır degır yorumum da da dedım gs yırtıcı yere saglam basan ıyı bır forvet sart bu el dekı forvetlerle şl olmaz bence de

Kızlar Ne Diyor 2

• saray finallere

0|0
    0|0
  • galata avrupa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben umutluyum bu sene

ama hedef final, herşey süper kafasında da değilim, kadromuzda avrupa tecrübesi yeterli olmayan oyuncularımız var, bu sene grupta 4. lük dışında her sonuç bence iyidir. gruptan çıkarsak zaten süper ama 3. olursakta bence bu sene için yeterli CL olarak.

Bu senelik transfer olarak artık fazla yapacak hareket kalmadı

ama bir sol bek alınmalı mutlaka, ben hakan baltaya zaten güvenmiyorum bir de üstüne yedeği yok...

sol ve sağ bek futbolda eksikliği göze batmayan fakat o konumda iyi oyuncular oldugu zaman inanılmaz extra kazanımlar sağlayan mevkiler... ben ebue nin geçen sene extradan takıma atak yönünden kattığına bakıorum, bir de hakan balta ya bakıorum, eğer hakanın yerine ebue gibi bir oyuncu bulabilirsek takım çok çok daha tehlikeli hale gelir

tr de yabancı sınırlamasını çözmek içinde sol tarafı blok olarak düşünürüz

ya emre-transfer , ya da amrabat-hakan oynar

avrupada veya yabancıların sakatlığında transfer-amrabat oynar zaten

işin özeti sol bek almazsak bu sene sıkıntı cekip devre arası alacağız bence

hazır sene bası alalım gitsin

0|0
    0|0
    • ben fatıh terıme guvenıyrorum takım oyunu oynarlarsa kım se tutamaz

• şaka mı yapıyosun hacı daha ne transferi gözün doysun...

0|0
    0|1
    • bana gore goze batan bır transfer yapmadılar soyle etkılı bır forvet yok takım da yada orta saha

• yaa sen takım tutma git başka işler yap :) elmander dediğin adam türkiyenin en iyi forveti...selçuk inan dediğin adam türkiyenin en iyi ofansif orta sahası...melo dediğin adamın takıma katkıları ortada...galatasarayın tek aksayan tarafı sol bek...o kadar kusur kadı kızındada olur

• şanslı bi kura çekip ilk maçlara iyi başlarsak bu kadro çok iş yapacaktır. ilk maçlara kötü başlyıp toparlanabilirsek de iyi şeyler yaparız. önemli olan hava yakalamak. fatih terim bu işlerin uzmanı, herkesi depresyona girdiği geçen sezonda bile takımı kazanmaya inandırdı. hazırlık maçlarına bakıyorum. lazio, fiorentina. bu iki takım türkiyede ilk 5e rahat girecek takımlar. ama galtasaray kazanmaya alışmış. 1-0 da olsa aldı maçları. hee, gol yemedi, yese ne olurdu falan diyenler olucaktır. geçen sezon da galatasaray gol yemiyo, pozisyon olmuyo falan diyolardı. 4-5 maç yenik duruma düştü kazanmasını bildi. kazanmaya avrupada da alışırsa zor durdurulur çünkü kadro hakikaten iyi

0|0
    0|0
    • kadro ıyı tamam da forvetler sıkıntı ıns forvetler bızı haksız cıkartır şl lıg de onlara sozum yok ama şl zor olcak bence hayırlısı

• atarlar hocam merak etme. geçen sene doğru düzgün bi elmander vardı. yine her maç atıyoduk golümüzü. takım çok baskılı oynuyo, duran toplar tehlike. şimdi kanatlarda amrabatla hamitte var. oyun biraz kanada yayıldı mı forvetler daha çok gol atıcaktır. burak'ta küçümsencek bi adam değil, bu sene bunu göstericek inşallah

• Melo'da netlik kazansa ve sol beke bir adam daha olsa hiç fena olmazdı ancak yine de şu an çok güçlüyüz.

0|0
    0|0
    • sen de kucuk golcu hayranımısın bastan sona ızledım kac kez de bıtırdım hala oynuyorum yasım 29 ne zevklı bır oyun cızgı dızı :d

• Öyledir ben de şuan ikinci sezondayım sonuna doğru geldim.

• yumurcak tv de gunduz 13:50 aksam 18:00 da cıkıyor ızlıyrm :D devam et cok guzel ya

• takıma transfer edeceksen takım ruhunu edeceksin... olmazsa istersen madrid ol... bi kaç sene önceki madridi gördük mesela.

0|0
    0|0
  • Biraz zor ama umarım güzel bir kura çeker

0|0
    0|0
  • yeterli

0|0
    0|0
Yükleniyor...