Asiri fit bir vucut icin bana yardim edebilecekler detay uzun?

Merhaba. Ben 184 boyunda, 108 kilo, yuzde 21 yag oranina sahip bir erkegim.5 aydir fitness yapiyorum 133 kilodan 108'e indim. Simdi amacim yag oranimi 15 e indirmek ama ayni zamanda kaslarimi da kaybetmek istemiyorum. şu an kasliyim ama yag tabakasi var ustte. Simdi bana gore guzek bir beslenme programi nasil olmali? Bakin simdi ben kahvaltida 4 yumurta aki ve 1 balli ekmek yaninda da yarim yagli sut iciyorum. Oglen vaktinde elma yiyorum ya da hicbir sey yemiyorum. Ara ogunlerde soda iciyorum ya da makarna yiyorum. Full su tuketiyorum. Aksam yemeginde her 3 gun farkli yemekler yiyorum. Mesela balik, tavuk gogsu, brokoli corbasi ve ispanak, somon baligi. Simdi ben boyle besleniyorum ama hic kalori hesabi yapmadim. Sizce beslenmemde degisiklik yapmali miyim? Bu arada spordan sonra protein tozu iciyorum. Eger bu sekilde devam edersem asiri fit bir hale gelebilir miyim? şu an hala gobegim var da ben gobek istemiyorum. Kaslarimin daha belirgin olmasini istiyorum. Yorumlarinizi ve sorularinizi merakla bekliyorum ♡

Güncellemeler:
Ara ogun degil oglen vakti makarna olucakti pardon*
Cevap yorumlarini incelerseniz ve yanlis fikirler gorurseniz lutfen uyarin.

0|0
33

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...