Hep erkekler mi suçlu?

Gözleme dayalı bi soru soracağım... siteye girdiğim günden beri erkeklerin flört ettikleri kızların hep ilgisizlikten dolayı şikayet ve sitem ettiklerini ve bu konuda soru sorduklarını gördüm... peki böyle bi durumda sadece erkekler mi hatalı, kabahatli, suçlu? Eskiden neden hep erkekleri ilgi kaynağıydı da şimdi geri çekilir oldu? Kızların erkeksi sahiplenme duygusu mu yoksa erkeklerdeki bu ilgi kaynağının son zamanlarda süregelen küresel ısınmadan kuruması mı?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• şöyle bişiy okumuştum; 'sürekli erkeklerin sizinle konuşmamasından şikayet ediyorsunuz, peki şunu düşündünüzmü siz susmadığınız sürece o nasıl konuşacak?'...

ilgi mevzusuda aynı sanırım, biz kadınlar erkeklere o kadar ilgili yaklaşıyoruzki, onlarla o kadar alakadar oluyoruzki onların bize ilgi göstermeye fırsatları olmuyo diye düşünmekteyim ara ara...

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hani biz erkeklere odun muamelesi yaparız onlara bu ismi yakştırırız ya..

Bence kızların da odun olanları var.. Örn sevgilisi romantikse yaptığı sürprizleri begenmeyip ilgisiz duruyorsa...

Her 2 tarafta suclu olur bazen.

0|0
    0|0
    • ha bu da var ya... kızların kimisi odun ötesi bişey... arkadaş adam sana incelik yapıyor, bu kadar mıydı diyorlar... sinirlendim ya dövecem birini şimdi:D

• en iyisini Allah bilir diyeceksin o zaman:P:D

• kızlarda da muhakkak suç vardır ama erkekler daha ilgisizdir kabul edin kızlar daha düşünür daha romantiktir

0|0
    0|0
    • kadın kadınlığını bilmediği sürece sorun cıkar. erkeklerin kadın olmak istemeyeceği belli. bakıyorum kadınlar erkek gibi ilgi gösteriyor artık. erkekler de sıkılıyor.

• Tek sorun bence; Herkes doğru insan arıyor ama kimse doğru insan olmak için uğraşmıyor..

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• matematıkden anlamıyorum

0|0
    0|0
  • dikkat ettiysen çoğusu uzun süreli ilişkiler.bunla alakalı.zaman geçtikçe kadınlar erkek konusunda daha da endişelenmeye başlıyorlar.

0|0
    0|0
  • Hayır erkekler dillendirmiyor ağlamıyor sanal alemde kız arkadasım cok ılgısız ühüüüüü diye.Fark bu.Kızlar yandaş çekmeye ve haklısın lafını duymaya bayılırlar sanal da olsa.

0|0
    0|0
  • EVET

0|0
    0|0
  • Maya takvimi etkili sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...