Fenerbahçeliler şikeyi reddetmiyorlar artık haksız mıyım?

Eskişehir maçında fenev 2 1 gerideyken 7 dk uzatma verilmesi komedi onu geçtim verilen penaltı akıllara zarar penaltıyla alakası yok ayıp ya ayıp emek hırsızları. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir beşiktaşlı olarak şike yapanın galatasaray oldugunu dusunuyorum her mactada mı hakem taraf tutar arkadas! Zaten gezidede sus pus oturdunuz.

1|1
    0|4
  • ok gizli

0|0
    0|0
  • hakkımızla yenemedik gizli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Maçı izlemedin sanırım neden her penaltıda uzatmada her kartta şike diye ortaya atrlıyıp ötüyorsunuz. Fener kırmızı kart yedi sadece 4 dakika kırmızı kart yüzünden gelişen olaylar öncesi ve sonrası gelişmelerde maç durdu. Geriye kalan 3 dakika eğer izleseydin maçta olan bir ton faul sebebiyle oyuna eklendi. İşkembeden konuşmak kolay. kırmızı kartı biz niye yiyoruz eskişehirin yemesi bizimde fark atmamız lazımdı. Şikenin ne olduğundanda haberiniz yok. Kanıtlanmadığı sürece o halde suçlyalım herkesi sende hırsızsın mesela ya da katil. Şampiyonluk tesçillenmiş avrupaya gitmeme olayınıda aynıtlatmak lazım mala bağlayan çok. Yok uefa şike yaptığı için falan almadı Feneri gibi bir söyleme girmeyin cahilliğiniz buram buram kokuyor. Uefa şike yapanı değil şike ihtimali dahi olsa almayacağını tedbir amaçlı diye belirterek almadı. Orada burada ezik adamların yorumlarını ezberleyip ötmeden önce maçı izleyin. Oldu 90da düdüğü çalıp bitirelim uzatma olmasın penaltı olmasın kırmızı kart olmasın oh ne ala dünya oldu olcak lig başlamadan yazı turayla kupayıda verelim kazanana.

1|0
    1|4
    • yorumları oku sonra öt fenevlilerden başka penaltı diyen yok

• hadi bakalım bebe hadi yol alacak biri varsa o sensin hadi bakalım

• Babamın sayesinde FB tvden dinliyoruz maçı adamlar bile diyoki bu penaltı çok tartışılır bana penaltı gibi gelmedi diyo öbürüde buna katılıyo hakem ise penaltı veriyo pozizyonu görmedim ama fenerliler bile böle diyo alıştık artık nediyelim :)

0|0
    1|0
    • şikeci emek hırsızları

• Ben gördüğümü inandığımı söylerim. Fark etmez orada da haksızlık var burada da. Bu direk skora etki etti daha ağır onda haklısın.

• Basqan yildirim. .. yaptik yaptik ama hele bir sorun bakalim niye yaptik. Dedi kabul otesi bir aciklama

0|1
    0|0
  • Oyun çok durdu uzatmaya bir şey diyemeyeceğim ama penaltı ile alakası yok. Volkan ilk yarı topu dışarıda eliyle çıkardı. Kırmızı olması gerekirdi.

0|0
    0|0
    • Bunları Beşiktaşlı olarak sölemen sevindirdi beni anlatmak istediğim dün bize karşı bunlar olmadı şimdi daha iyi anlarsın beni :)

• sonra vay efendim Türk futbolu niye böyle? adalet denen seyi mumla arar olduk her alanda

0|1
    0|0
  • Maçı izlediysen uzatmaya ben 8 dk bile verirdim. Pentaliya yorum yapamam ama uzatma az bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...