Sıkıntı ve stresten uzak durmak için...

kafanızda ki milyonlarca düşünceyi bir kenara atmak , o dolaşan 40 tilkiyi unutmak için... ya işte rahatlamak , stresten kurtulmak , acılarınızı unutmak, kötü yaşanmışlıkları silmek, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmek için ne yaparsınız? nasıl bir çözüm yolu bulursunuz ki sizi bütün sıkıntılarınızdan sonsuza dek kurtarsın...

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• güzel bir orman kenarında 2 ağacın arasına hamağıma uzandığım zaman stres filan kalmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Otur sakin bir yere eline bir kitap al.

İlginç gelecek kısım şu. Kitabı tersten okumaya başla en son sayfadan okumaya başla.

Ben keyif için yapıyorum ama siz bahsettiğiniz anlarda deneyin dostlar kafanda başka düşünce kalmaz.

Hatta yapabiliyorsanız kelimeleri de tersten okuyun.

0|0
    0|0
    • :)) diyosunki iyice uğraşşş

• ama ktabı tersten okumak heleki kelimeleri insanı daha bi strese sokmaz mı

• Bir tarafta dünyalık bütün sıkıntılar.

Diğer tarafta tek derdin kitabı tersten okumanın verdiği stres.

Ben 2.seçeneği seçerdim.Ama benim beyin biraz farklı çalışır bazen geri bazen ileri bazen durur.

O yüzden benden pek mantıklı bir tavsiye çıkmaz :)

• Unutulacak şey var unutulmayacak şey var. İnsanlar her şeyi unutamıyor hafıza silme de henüz keşfedilmedi ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • Cevapları merakla bekliyorum. Güzel soru. Kesin çözüm bulamadım henüz ama geçici çözümlerim:

1. Güzel bir yemek

2. Sigara (bırakacağım ama)

3. Film izlemek

4. Tatile çıkmak (özellikle yabancı bir ülke)

0|0
    0|0
  • Yüzmek düzenli uyumak

0|0
    0|0
  • Sıkıntı olmadan hayat olmaz böle bir yol yok

0|0
    0|0
  • namaz kıl

0|0
    0|0
  • Güzel bir önerisi olan olursa ben de istiyorum

0|0
    0|0
  • hareketli müzik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• SENI RAHATSIZ EDEN KISILERDEN UZAK DUR CANIM YE IC ALISVERIS YAP KEYFINE BAK ETKINLIKLERE KATIL EN SEVDIGIN ARKADASINA BI MEKTUP YAZ O DA SANA YAZSIN SANA KARSI HISSETTIKLERINI KUAFORE GIT KIMSEYI TAKMA

0|0
    0|0
  • dusunmemek uyumak başka seylere kafamı vermeye calısırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...