Arkadaşlar bu gençlerin hali ne olacak :(

yıl olmuş 2012.. polo tişört'ünün yakasını kaldıran adam için “ouuuw çoh qarizma“ diyen apaçi kızlar var .. vay ben nerelere gidem erkeğe mi üzülün kıza mı üzülün arabesk rap dınleyıp ot içen gençliğe mı uzilim mutlaka aranızda öğretmen vardır sunları adam gıbı eiğitin

Güncellemeler:
link al işte şekil a ne olacak bu cocuklar kendılerını rapçi sanıyor (=

0|0
17|13

En İyi Kız Görüşü

• link bunada bakmalısın dream :D

0|0
    0|0
    • hahahhahahahah :D:D ağzımda ki cayı klawyeye püskürdüm :D

Kızlar Ne Diyor 16

• şu yaka kaldırma olayını hangi angut buldu onu çok merak ediyorum... öyle sinir oluyorumki o tipleri görünce, o bahsettiğin apaçi-kıro karışımı kızlarında akıllarından şüpheliyim zaten...

0|1
    0|0
  • bence üzülme :D

onlarda kendi ortmlarında kaybolup gıtsınler..

cunku ızın vermıyrlar onları duzeltmk ısteyen kısılere

0|1
    0|0
  • O polo yakalı kişileri gördüğüm zaman ters yöne yürümek istiyorum. Ne alaka karizmasıyla anlamadım gitti.

Ayrıca şimdi ki öğretmenlerin hepsi düzgün mü sanıyorsun sen ?

0|0
    0|0
    • ne bilim öğretmen olmadığım ıcın bılmıyom :D

• bılmem artık bu ccoukları bu hale getıren annesıne babasına kızıyorum ben

• Anne-Baba,çevre,devlet,ortam,öğretmenler,arkadaşlar...

• bu ne yaaa ben bunların efsane olduğunu zannediyodum şaşkınlık içinde gülüyorum :D

bugün rüyamda kesin birileri abim boşver dicek

0|0
    0|0
  • Aferin len.

Nasıl da gözlemci..seni seniii!.

1|1
    0|0
  • Emolarıda unutmayalım :

'Seni çok sefiyoyum bebekim pay pay

Asqım kaybime geliyoy oklay ' diyen gençlerimizde mevcut Allah ailelerine ve bize sabır versin :))

1|0
    0|0
  • link bu çok dehşet diss atıyo be

0|0
    0|0
  • helal olsun sana ya içimdekileri dokmussun :D

0|0
    0|0
  • ayyyy en hassas olduğum konulardan birisine değinmişsin :S arabesk-rap a tarz dlyenin aklına... nefret ediyorum şu çocuklardan ya

0|0
    0|0
  • pampa lafı çok iğrenç bu arada

0|0
    0|0
  • şimdiki öğretmenlerde bozuk kardeşşş... ne yapacağız kuranı kerim okuyacağız dine döneceğiz hepsi buuu

0|0
    0|0
  • örnekleri öyle napsınlar ee bide özentilik var serde :)

0|0
    0|0
  • Haklısın, ilgilenmiyorum o kişilerle..

0|0
    0|0
  • hmm

0|0
    0|0
  • Kafamı bu gereksizliklerle yormamaya karar verdim.Sen de boşver ağbisi ergenliğine ver:p

0|0
    0|0
    • Ne ergenliği ya! Biz de ergen olduk. Bunlar, düpedüz ipsiz sapsız ucube serseriler. Hoşgöremiyorum. Trafikte arabalarının camlarını açıyorlar. Bangır bangır arabesk, çıstak ve buram buram da tezek kokusu (mecazi). Ön camda CD. Tek kol dışarda. Tip desen ofsat. Suratta kocaman gözlük. Üçü beşi beraber dolaşıp AVM önlerinde falan kızkesme tabir edilen filli icra ederler. Zibidiler...

• arkadasaa katılıyorum façalı doğan şahın e bınerek mal mal araba surek öküzlerle dolu bı ulke burası :d

• Ben de öyle sinir oluyodum birgün biriyle kavga ettim, baktım olmuyo kendimi sinir ediyorum sadece boşverdim artık

• çantamda banyo terliğiyle geziyorum. yakınımda böyle konuşan olursa çıkarıp çakıyorum ağzına iki tane.

0|1
    0|0
    • puhahha :D ii yapıon pampa :D yaqışşmıssss hannyyyyy dıyen olursa cak bitane :D

Erkekler Ne Diyor 13

• Kara kalem çalışması yapalım.

0|0
    0|0
  • link bu na da bi bakın derim, :D

0|0
    0|0
  • link

diyecek tek şey var, keşke babaları dışarı şalsaydı.

0|0
    0|0
  • Öyleleri evlat olsa sevilmez lan . çocuğum öyle olsun cebine eroin koyup narkotiğe şikayet etmezsem namerdim !

0|0
    0|0
  • salla ya :D hollanda dahada berbat 12/13 yaslarindaki sipalar ot bagimlisi olmus kendilerini 50 cent saniyorlar tupac dinleye dinleye amerika getto sunda yasadiklarini zannediyorlar simdiki sipalar :D

0|0
    0|0
  • allahını seven üstüme toprak atsın bu elemanları görünce kafasını gözünü kırmak geliyo içimden..

0|0
    0|0
  • Eğitim şart birde aileler çocuklarıyla daha fazla ilgilenmeli

0|0
    0|0
  • Milyonlarca spermin içinden nasıl 1. gelmişler ilginç.. Babalarını amerikada incelemek gerek..

0|0
    0|0
  • apaçilerde olmasa neye güleriz :)

0|0
    0|0
  • o inşaattan kekolar çıkıp bunları şey etmiyoki etse huzura erecekler.

0|0
    0|0
  • Ben öğretmen değilim panpa :) Dövrek eğitsek olmaz mı? :)

0|0
    0|0
    • pampa dövsende sövsende olmaz bunlar ilk okul 3 den itibaren eğitmen lazım yoksa o tuhaf saclı apaçi oluyorlar:D

• Gücelleme; Çok aradın mı bunları pampa :)

• kankaa tipleri görmuyon :D mu guatemala hapishanesine kapatmak lazım bunları :d

• iyiki bunlardan önce doğup kapılmamışım bu rüzgara

0|0
    0|0
    • keske kendınden onceki sperme yol verelelerdi muhendıs doktor cocugu olaydı babalarının :D

• babaları peçeteye b*şalsalardı

• gençlik aldı başını gidiyo pampa s..et biz keyfimize bakalım ver çukumu :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...