Refleks geliştirmek için evde neler yapabilirim?

Dövüş sporlarıyla ilgileniyorum. Reflekslerimi, tepkilerimi vs. güçlendirmek kendimi hızlandırmak için evde yapabileceğim şeyler var mıdır?

0|0
5|34

En İyi Erkek Görüşü

• sektirme topunu duvardan duvara vurup tutmayı dene

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• 0|0
    0|0
    • Benim örnekler WingTzun çalışmaları ile ilgili oldu ama gerçekten işe yarıyorlar. Gerçi halka ile hiç çalışmadım

• Gölge boksu (dövüşü) yapmayı dene. Bu sayede hamlelerin gelişir.
    2 pinpon/tenis topu bul, birini at o dönerken diğerini at, bu sayede çevikliğin ve reflexin gelişir.
    Eğer kardeşin falan varsa onunla evde antrenman yap, vuruşlarını boşa çıkarmaya çalış, blocklamaya değil yalnız kaçmaya. Ardından kaçarken blocklamayı dene. :)
    Öğrendiğin dövüş hareketlerini evde tekrarla, kondisyonunu arttırır.
    Aynı zamanda her gün ısınma hareketleri çok yararlı oluyor, vücut esner, reflexler canlı kalır. :)

0|0
    0|0
  • ip atlayabilirsin, pinpon topunu kardeşin varsa duvara atıp yakalamaya çalışırsın (kardeşinede oyun olur )

0|0
    0|0
  • Telefondan oyun oyna. Subway surfers gibi bir seyler. Cabuk karar verme yetenegini gelistirir, beyin refleksini kuvvetlendirir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle masa tenisini hergün düzenli olarak birisiyle oynamanı tavsiye ederim. Ben hergün oynuyorum. Çok faydası oluyor.

0|0
    0|0
  • Anneni kizdir uzak mesafeden baslayarak yakin mesafeye dogru kendini gelistir. Annenin terliklerinden kacarak super gelisir

0|0
    0|0
  • öncelikle biraz koş ardından açma germe falan çalış yani kaslarını ısıt ardından bir tenis topu al ve duvara hızlıca at ve duvardan sektinde yere düşürmeden al biz boksörler bu şekilde çalışırız faydası da var.

0|0
    0|0
  • Sürekli aynı hareketler yapmaya devam et kişi üzerinde sakin bir şekilde dene ama bıkmadan zamanla onların refleks olduğunu göreceksin

0|0
    0|0
  • En basiti tenis topunu al

0|0
    0|0
  • ben sana vuruyomuş gibi yaparım sende gelen yumruktan sakınmaya çalış her seferinde :)

0|0
    0|0
  • tek başına zor karşına bir kişi bulacaksın o sana vurmaya çalışırken yumruklarından kurtulmaya çalışacaksın :)

0|0
    0|0
  • 3senedir evde kum torbası ile çalışıyorum reflekslerim pek iyi değil ama kum torbası sıkıcı geliyor artık duvara yumruk atmak daha iyi

0|0
    0|0
  • İp ile bir şeyler bağlayarak sarkıt. Hepsini aynı anda hareket ettirip temas etmeyerek onlardan kaç aralarından geç kaç vs

0|0
    0|0
  • Eline tenis topu al yerde sektir ama durduğun yerde değil oynaya oynaya

0|0
    0|0
  • Uçan sineği avucunla yakalamak sonra geliştirdikten sonra parmaklarınla yakalayabilmek...

0|0
    0|0
  • Antrenman..

0|0
    0|0
  • Gölge boksu yap ayna karşısında.

0|0
    0|0
  • Dans et oyna zipla

0|0
    0|0
  • Kızgın bir sobaya elini yakınlaştır :)

0|0
    0|0
  • yav git allahın seven ya

0|0
    0|0
  • jonklörlük eğitimlerini incele

0|0
    0|0
  • refleks gerektiren oyunlar oyna :D

0|0
    0|0
  • Espiri yapmıyorum FPS türü pc oyunları oynarsan aşırı faydası var.

0|0
    0|0
  • Konsantre olman lazım ! Bende wing chun çalışırım

0|0
    0|0
  • Tenis top al. Havaya at çok yüksekten tur sürekli. Odaklanmanida artirr ablacm)

0|0
    0|0
  • En kolayi , teniz topunu al otur topu duvara vurdur tutmaya calis

0|0
    0|0
  • 1tane rahet al 1tane pinpon topu al sektirmeye calıs etkili olucaktır

0|0
    0|0
  • Yav arkadaş 2 sene kickboksa gittim halisahada mac yaparken topu hep elle kesiyodum istem dışı. :D

0|0
    0|0
  • Her seyi yapabilirsin kendini asmanin vakti geldi artik

0|0
    0|0
  • Ben kalecilik yaptım baya gelişti tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 5

• Eve hiz topu alabilirsin

0|0
    0|0
  • mstrbsyn

0|0
    0|0
  • kalecilik ve pc oyunları baya etkili :)

0|0
    0|0
  • Hangi dövş sporu bende gidiyorumda refleksimde çok iyi

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...