Bugün benim eski kız arkadaşımın doğum günü :(

3 ay oldu ayrılalı onu çok seviyorum ama bi o kadarda evlenmek istemediğimi biliyorum çünkü mutlu olamam diye korkuyorum bu yüzden ayrıldım. sürekli face ini kontrol ediyorum nerde benim sevmediğim erkek varsa listesine eklemiş. yada fazla face kullanan birisi değil o şerefsizler benim yokluğumda eklemişler biizmkide kabul etmiş. kafayı yiyecek durumdayım her günüm ızdırap ne yapabilirim lütfen biraz teselliye ihtiyacım var.

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardeşim ben 5 senelik kız arkadaşımdan ayrıldım. Karı koca gibiydik ama bitti bende 3,5 ay olacak ayrıyım ilk 3 ay anam ağladı inanki ağladı çünkü yemek yemiyordum ruh gibiydim yaşayan ölüydüm. Sonra 3 ay sonra kız geldi ben uysal davrandım kabullendim ama 10gün geçti yine herşey yalan oldu bu sefer ben içimde terkederek ayrıldım başkaları yüzünden yeni hayatı yüzünden bana korkularım var geleceği göremiyorum dedi. Bende artık bende ölüsün dedim bitti gitti. Şimdi sana gelelim... Unutma beterin beteri var haline şükret dostum ben neler çekmedim bir bilsen abi bizimki seninkinin yanında sönük kalır dersin. Karakollara bile düştüm ama şimdi gönlüm rahat hemde eskisinden daha rahat. Sürekli şarkılara sığınıyorum sözlerde kendimi buluyorum. Ama biliyorumki o kızdan artık bana kadın olmaz bu yüzden kısmetimi bekliyorum. Sende canını sıkma az toparlan hayat devam ediyor kendini dertle bitirirsen arkandan ağlaacak tek insan annendir buna inan. SENİ anlıyorum ama elden bir şey gelmez kardeş biten bitti takip etmeyi kes bir yerde gördünmü hemen kaç git. Yoksa sen yıpranırsın kızza bişey olmaz zaten bazıları fırsat arar yeni hayata başlamak için. Baksana seninkide başlamış bile. Müzik tarzını bilmem ama bunu ben için dinle link her dinledikçe sözleri iyi oku... Kaybedecek daha değerli şeylerimiz var en önemlisi Annemiz...

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Seni teselli edemem. Sevdiğin halde ondan vazgeçmişsin. Bu duruma alışmak zorundasın. Ya da git barış onunla... Karar senin. Eğer barışmak istersen umarım affeder seni...

0|0
    0|0
    • yaa bi ünv ortamında olsaydık şimdiye çok kez ayrılır barışırdım utanmazdımda. ama olayın içinde ailesi falanda var tüm arkadaşları ikimizde memuruz çocuk gibi hareketler yapmak istemiyorum ama çok seviyorum gururumuda yerle bir etmek istemiyorum daha kötü olurum eğer hayır faaln dese ve yine aynı şeyleri yaparsa.

• napcam ben allahım.

• Kendini oyalayacak birşeyler bul ve ömür boyu oyala... Aklıma başka birşey gelmediği için ben öyle yapıyorum...

• sen ayrılmıssın kızdan o zaman terk etmseydın kızı

0|0
    0|0
    • yaa bir kere terk ettim ben evlilik istiyorum dedim hareketlerini düzelt ve cidiysen gel bana dedim 15 gün sonra tamam dedi inandım ama 1 ay içinde tekrar herşey aynı. sen senin istemediğin birisyle gece 12 den sonra mesajlaşmasına izin veriimisin erkeğinin. bu bir defa değil ve hep 12 dne sonra oluyor söyle izin veririmiydin. ben onun yanındayken birde.soruyorum saan konuştuğu kişi hep 12 den sonra mesajlaşmaya başlıyor 8-9 falan değil sence neden olabilir uyarmama rağmen o benim arkadaşım diyo.

• benimde eski erkek arkadaşımın doğum günü umarım aynı zamanda ölüm günüde olur!

0|0
    0|0
  • Hayat böyle zaten kimse sevdiği ile değil.. Erkeklerle rahat demişsin falan baktın o dinlemiyor sen erkeklere mesaj at konuşmayın onunla diye..

0|0
    0|0
    • denemedim mi sanıyorsun ban o benim arkadaşım diyemiyorum dediği zaman o zman ben söylerimd edim çektim çocuğu arama bir daha dedim çocuğun lafı şok etkisi yarattı abi ben olsam kızarım erkek arkadaşın kızmasın dedğimde hayır kızmıyor demiş :(

• Salla o zaman hayır gelmez o kızdan.

• sorun hayır gelemsi değil zaten ben onu içimde öyle büyütmüşümki bu sevgiden aşktan yada ismi herneyse nası kurtulurum bu ızdıraptan onun yolarını arıyorum. o aklımdaykende yeni bi ilişkiye başlayamıyorumda.

• kafayı yemiş insanlar geceleri beni düzenli olarak arıyorlar.sizin yüzünüzden bayım,sosyal fobim var artık.

0|0
    0|0
  • özür dile,affetmesini söyle..ama bu kadar seviyorsan evlenince de mutlu olursun bence

0|0
    0|0
    • arkadaşım tamamnen kontrol bende olsun tipinde birisiydi. ben ne dersme o olur yaa ben nasıl aşık oldum böyle birisine bunları bilmek canımı sıkıyor*vazgeçemiyorum sizce neden.

• aşk öyle bişey işte,sana sormazki kime aşık olacagını :)) ama o da seni seviyorsa kendini degiştirmeli,kontrol ikinizde de olmalı

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeş bitmiş gitmiş takma kafaya takip etmeyi de bırak heder etme kendini

0|0
    0|0
    • şeytan diyo git ağzını yüzünü kır sinirim geçmiyor valla.

• ne gerek var yahu başını derde sokmaya değer mi s..et

Yükleniyor...