Köyde yaşayabilir misiniz?

köyde yaşayabilir misiniz? kaç gün yaşarsınız ? köyün sahilde olması yaşanabilirliğini arttırır mı ? sıkılır mısınız ? vakit nasıl geçer ? para derdi olmadığını var sayıyorum

0|0
21|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• asıl orda yaşarımmmmmmm buraların neyi varki

1|0
    0|0
  • En yaşanılası yerlerden biridir köy..her şey doğal,saf ve orijinal.

Mutluluk orada,saygı orada,insanlık orada.Yaşlanmıyor da insan orada sağlıklı,dinç herkes.

Bizim köyümüz var!..demekten gurur duyuyorum bu yüzden.

1|0
    0|0
  • yasarım ben :)

0|0
    0|0
  • benim hayalim yaa ilerisi için...istanbul da doğup büyümüş ve yetişmiş birine göre gayette güzel yaşarım..sahil olması ayrıca güzel tabiki...hemen hemen pek çok kişinin hayalidir aslında..köy işleri yorucu gibi gelebilir ama insanlarla uğraşmaktan ,trafik çilesi çekmekten bin kat daha iyi..en azından bedenen bir yorgunluk var,dinlenince geçiyor..

0|0
    0|0
  • Deniz şehri olan bir şehrin köyünde yaşayabilirdim...

Yazın sabahları denize gitmek ve sonrasında tertemiz huzur dolu bir yaşam...

Olabilir neden olmasın?

0|0
    0|0
  • Bunun o yaşamı kınamayla hiç bir alakası yok ama ben yaşayamazdım alıştığım bir yaşam biçimi var sanırım pek dayanamazdım:)

0|0
    0|0
  • uzun süre kalabileceğimi sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • köyde işsiz güçsüz yaşarım tabi :)

köy diyince aklıma inekler,keçiler,koyunlar,tarlalar geliyor hep onlar yoksa yaşarım :))

0|0
    0|0
  • emekli olunca düşünürüm..çoluğum çocuğum yuvadan uçtuktan sonra olabilir..gerçi ben deniz kenarında yaşamayı düşünüyorum yaşlanınca..

0|0
    0|0
  • Bir süre kalabilirim fakat uzun süre yaşayabilceğimi sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • bundan harika ne var başka. para derdi yok, çalışma derdi yok, oh günümü gün ederim. ( yaylada ya da dediğin gibi sahilde bir yere hayır demem. )

0|0
    0|0
  • 1 aydan fazla yaşayamam..

0|0
    0|0
  • Yaşarım.. Köy hayatı özlemini duyduğum bir yaşam biçimi..

0|0
    0|0
  • tabiki yaşanr ordaki yaşam hiç biyerde yok herşey dogal taze o kdr güzelki ...

0|0
    0|0
  • büyük konuşmayayım ama yaşayabileceğimi sanmıyorum

0|0
    0|0
  • olur neden olmasın mutlu olduktan sonra koy sehır ne farkeder

0|0
    0|0
  • yaşarım

0|0
    0|0
  • Öyle varsayarsak yaşarım kafam rahat olur ..

0|0
    0|0
  • Yaşayamam.

0|0
    0|0
  • Yaşarım nolcek ki :D Köpeğim olcaksa her yerde yaşarım harabede bile :):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben 1 aydir koyde dedemin yanindayim valla burasi sehirden guzel ve eglenceli. Bahce var ama gelir amacli degil hobi amacli belki de o yuzden guzel geliyor. Elma yetistiriyoruz 500 agac.sabah bahcede agaclara bakiyorum onlarla konusuyorum. Aksama dogru da baliga gidiyorum baraja=) gidip dogal salatalik domates aliyorum cok guzel terapi oluyor.=)

0|0
    0|0
  • Helede sahil kesimindeki bir köyde hayatımı tamamlarım.Köyler güzeldir.Köyler sakin yerlerdir.Eğer arkadaşın veya uğraşın varsa köy vazgeçilmez olabilir.Örneğin ben köye gittiğimde akşamı serin ve bol yıldızlı,yeri gelir sakin yeri gelir çok neşeli geçiririm.Ama şu varki her köy farklıdır.Ne derler ev alma komşu al diye.

0|0
    0|0
  • eğer hacer de ordaysa neden olmasın..

0|0
    0|0
  • 1-2 gün biz şehir çocuğuyuz gelemeyiz öyle yerlere :D

0|0
    0|0
  • Sahildeyse yaşanabilirliğini arttırır

Çiftlik eviyser yaşanabilirliğini arttırır

4x4 varsa yaşanabilirliğini arttırır

Türkiye de bu tip amerikan filmlerinden fırlama köyler bulunmadığına göre ekinoks işin aslı yaşanmaz..

0|0
    0|0
  • şehirle bağlantımı koparmadan yaşarım.

0|0
    0|0
  • Türkiyeye geldiğimizde anaennemin çifliğinde kalmıştık bir süre çok güzeldi..ömür boyu yaşardım

0|0
    0|0
  • Tecrube gerek lafla olmaz

0|0
    0|0
  • Köy olsun da gerisi boş.

0|0
    0|0
  • köye bağlı, yaşıyabilirim yani.

0|0
    0|0
  • yaşarım neden olmasın oh mis gibi doğa herşey organik

0|0
    0|0
  • yaşarım , ömrün boyunca yaşarım. sahilde olması süper olur , hergün balık tutmaya giderim ,kitabımıda alırım yanıma :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...