Sevdiğim çocukla kavga ettikten sonra numarasını sildim...

sevdiğim çocukla kavga ettikten sonra numarasını sildim..allahım mesajlarınıda sildim..ezberimdede yok.11880 arıyorum cep nosu onunki değil.çocuğun numarasının son 2 rakamını biliyorum..ama bi türlü çıkmıyor..şimdi babasının adını buldum :) facebokta bunun arkadaşları arasında babası yani..şimdi ben 11880 arayıp semti ili falan söylesem bu babasının adını falan direk ev teli çıkar dimi onu verirler yani bana ? peki diyelimki çocuğun ev telini buldum benim onun teli almam lazım evdeki birinden ama nasıl ?

Arkadaşlar allah için yardım edin kafayı yedim..

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ciddi söylüyorum.Bana ev telefonlarını ver çocugun adını ver 10 dakikaya message box ta görürsün numarayı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evi ara Çocuğun adını söyleyip kariyer nete bıraktığı cv den dolayı iş görüşmesi için ulaşman gerektiğini söyle verirler...

0|0
    0|0
  • madem siliyosun bu ne şimdi ?

0|0
    0|0
  • Sevdiğin cocuğun numarası nası ezberinde değildi .?

0|0
    0|0
  • Evi ara ve telefon numarasını iste.

0|0
    0|0
    • ne diyicem işte telefondaki kişiye ben oğlunuzun numarasınımı istiyorum dicem kimim diycem ?

Kızlar Ne Diyor 4

• Onun evde olmadığından emin olduğun bi saatte ara bankadan, okuldan arıyorum acil ulaşmam lazım de numarayı iste.

0|0
    0|0
  • evi ara çocugu rica et bi arkadası oldugunu söyle numarasını al

0|0
    0|0
  • yaa ne ugrasıyorsun bırak o senı arasın

0|1
    0|1
  • Bir arkadaşından iste çocuğun nosunu.

0|0
    0|0
    • arkadaşları beni tanımıyo ki..hem kimliğimi gizlemem lazım..rezil olurum sonra çocuğa..

Yükleniyor...