Bir yanlışlık sonucu tımarhaneye düştünüz.. Deli olmadığını nasıl kanıtlarsın?

Bir yanlışlık sonucu tımarhaneye düştünüz.. Deli olmadığınınasıl kanıtlarsın?

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• işim gereği (ilkyardım sınavı) bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesine gitmek durumunda kaldım düzenli olarak 4 veya 5 defa gittim. hezaman bahçeye girsem yaşlı bi amca üzerime doğru gelip ard arda sigara versene sigara versene diyodu.tabi bende acıyıp veriyodum. her gittiğimde aynı muameleyi yapıyodu ama son gittiğimde baktım karşıdan geliyo aynı taktiği yapıcak anladım bu tam yaklaştı busefer ben başladım sigara versene sigara versene demeye,durdu baktı baktı geri döndü gitti zavallım :))) demekki oda deli değildi numara yapıyodu çakal)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Niye böyle birşey yapayım ki?

Dışarıdaki hayat daha mı rahat? Daha mı az acı verici? Çıkınca daha mı rahat edeceğim?

Dışarıdaki insanlar çok mu akıllı?

Ben eğer oradan çıkmak için deli olmadığımı kanıtlamaya çalışıyorsam zaten o zaman deli oldugumu kabullenmişim demektir.

Bırak bana deli desinler.Bırak tımarhaneye düşmüş desinler.Umrumda mı olur.

1|0
    0|0
  • Bütün eğlence elinde enjektörlerle hemşirelerin ve ellerinde deli gömlekli hasta bakıcıların gelinceye kadarki süredir.Sonrası çıkmak çok zor olacaktır.

1|0
    0|0
  • mantıklı şeyler yaparım heralde.

1|0
    0|0
  • Kanıtlamak için çaba göstermem.

2|0
    0|0
  • Kuran a el basarım.

1|0
    0|0
  • eğer "deliyim" diyebiliyorsan deli değilsindir.

1|0
    0|0
  • Düştüysen girdi.Tamam.Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • şiir yazarak.

1|0
    0|0
  • akıllı numarası yaparım

1|0
    0|0
  • ortama ayak uydururum :d bayağı eğlenceli olur :D

1|0
    0|0
  • Sorulan sorulara ceavp vererek.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben her ortamdan zevk almayı çok seviyorum.Timarhaneye beni attılarsa ne kadar deli olmadığımı onlara ispatlayamam.Bulunduğum ortamda mutlu olurum :).Hatta belki en huzur bulduğum yer olabilir.Renkli kişilikler, ilaç, yatak, elektro şoklar :).Tatil gibi olabilir.

2|1
    0|0
    • yuhh manyağa bak :d elektro şok dıyor :D

• Beyler sizler beni bu sözlerinizle kızdırmak istediğinizi anlıyorum :) ama o söylediğiniz kelimlerin sahibi sizsiniz.Sizler o kullandığınız kelimesiniz ve ben sadece ''Deliyim''.İyi paylaşımlar.

• Aman örümcüklerini salma üstümüze.Dırsarım ben örümcüklerden :)

• Kanıtlamam valla yatarım aşşa ekmek elden su gölden

1|0
    0|0
  • beni deli diye ortaya atmışlarsa deli olduğumu düşünürüm,düzelince çıkarırlar.

1|0
    0|0
  • Kafamı dinlerim ne gerek var ispata

1|0
    0|0
  • uğraşmam işlerinin adı ne anlasınlar.

1|0
    0|0
  • Mantıklı davranırım, anlarlar zaten doktorlarda okumuslar o kdar salak değillerdir :)

1|0
    0|0
  • değişik ortamlara girmek görmek lazım ispat için uğraşmam takılırım orda

1|0
    0|0
  • Ay ne güzel kendini patlamış mısır sanan deliler varsa beraber zıplarız :D:D

2|0
    0|0
  • Anlarlar zaten.

1|0
    0|0
Yükleniyor...