Bugün aldatılsaydınız....

evet ... bugün aldatılsaydınız yarına nasıl uyanırdınız ? ( ortada kesin bir aldatma durumu var cevaplar ona göre :) )

Güncellemeler:
şiddet dolu cevaplar :) devam pls

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• 4 sene önce bir erkek arkadasim vardi. TIpi mipi birseye yaramiyordu. Karekteride aynen öyleydi. Snra duydum ki bu beni aldatmis (hatta resimleride gördüm) bunlarin evine gittim abisi evdeydi icerde kanepede uyuyordu en son dedi. Bende dedim ki kardesin bana serefsizlik yapti, bsy yapicam ama lütfen karisma. Tamam git hal et isini dedi. Elimde odun vardi, kendine gelene kadar bir dayak attim :) hem agliyorum hem vuruyorum. Kendine geldiginde bana tokati yapistirdi, kendindemisin napmaya calisiyorsun dedi. Bende dedim sen benim gibi birisini buluyorsun utanmadan birde aldatiyorsun ya canin cehenemme dedim. Pesimden kostu agladi falan. Bende eve gittim. VE o gece cooook güzel uyudum, sabah uyandigimda kocaman bir yük üzerimden kalkmis gibiydi,. cok mutluydum

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• kızgın ve öfkeli bir hal alırdım,öfken geçene kadar da bunalıma girmezdim.

0|1
    1|0
  • Şöyle bir düşünürsek elbette bi bunalım moduna gırerdım tabi ki ..Kısa süreliyse takmazdım fakat uzun bı suredir değer verdıgın bi insansa üzülürdüm elbette .. fakat sonra şükrederdim allaha öyle karaktersiz bi insanı hayatımdan çıkardıgı ıcın sonra da yaşamaya devam :))

0|1
    1|0
  • evet ben aldatılmıştım.ilk başta hiç umursamadım gecenin ilerleyen saatlerinde bende bi bunalım depresyonn odadan dışarı çıkmıyorum ağlayamıyorum kin nefret sevgi var...çok kötü bi duygu allah kimseye vermesin

0|1
    1|0
  • beni aldatan sevgilimi hadım etmenin mutluluğuyla sabaha çok huzurlu kalkardım

0|1
    0|1
  • Bitarafnı koparp ağzına vercğm için sanrm karakolda olurdm

0|1
    1|1
  • Uuuu, öbür güne hapiste uyanırdım.

0|1
    1|1
  • ne vardı lan aldatacak :D illa kafanı gozünü mü kıralım. boyle mi bağlayalım . sanırım ilk gece uyuyamazdım . sonra intikam planları yapardım .d

0|0
    0|0
  • bılmem yasamadım yasayınca solerım

0|0
    1|0
    • böle cevap mı olur bea :D tahmin istiyoruz zaten yazanların kaçı aldatıldı sanki :):)

• Çok mutlu uyanırdım ne güzel aldatıldım yehuuu bunu kutlamalıyız parti mi versem napsamki

0|0
    0|1
  • neden aldattgna bagli

0|0
    0|0
  • O zaman ;

Benden uzak , Allah' a yakın olsuun :D

0|0
    0|0
  • bugün aldatılsaydım yarın sevgilimin cenaze töreninin nasıl olduğu konusunda fikir yürütürdüm hapiste olta atarken:)dermişiim aldatan sevgiliye asla bişi yapmam o saten yapmış kendine yapacağını daha ona ben ne yapayım:)

0|0
    0|0
  • Bende onu aldatırım.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kafaya takmamaya çalışırım.Ona içinden gelen tüm kelimeleri söylerim sonra da arkama bakmadan çeker giderim ne kadar yalvarsa bile umrumda olmaz ama yine de bir şans tanıyabilirim.Diyelim ki tanıdım ve yine yaptı o zaman ona öyle hakaretler ederim ki altından kalkamaz ömrü boyuca unutamaz.Her insan hata yapar diye tekrar şans verdik ve bir daha aldattı oldu başka şans yok ona.

0|1
    0|0
  • bende en fazla 1 saat yıkıcı etki yapar ertesi sabah çok daha neşeli biçimde kalkarım ee herkes başaramaz :)

0|1
    1|0
  • İntikam alırdım ama öyle dövmek falan değil tabi hiç bozuntuya vermeden arkadaşlarının yanında bir pasta alırdım onun için sonra o pastayı yüzüne yapıştırırdım bu beni aldattığın için derdim öyle bir rezil olurdiki hayatında hiç unutamazdı.

0|0
    0|0
  • cezaevinde

0|1
    1|0
  • Attığı kazıkları saklıyacaksın ki gün gelip sana döndüğünde oturtturacak yerin olsun ;)

0|1
    0|0
  • Nefret , kin , düşmanlık .. . Kan kokardı ortalık kannnn

0|1
    1|0
  • uyanır wc ye gıderım nabıcm :D

0|0
    1|1
  • Aldatalınca cevap veririm.

0|0
    1|1
  • Uyumazdım daha doğrusu uyuyamazdım.

0|0
    0|0
  • Çok özel taktiklerim var bu tür durumlar için hazırlanmış acıyı en ince noktasına kadar hisseder...

0|0
    0|0
Yükleniyor...