Kadınların futbol oynaması ya da ilgili olması itici midir?

5 yıldır futbol oynuyorum İticiliği umrumda da değil aslında ben futbolunda erkeklere has bir spor olduğuna da katılmıyorum siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
19237

En İyi Kız Görüşü

• Sporun her turlusu mubahtir. Sen neyi seversen nerde nasil mutlu olursan onu yap canimm :))

2|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 237

• neden itici olsun ki?
    kadın istediği dalda çalışşsın--sadece dötünü yaymasın

1|0
    0|2
  • Bence futbol kadınla yakışıyor ama söylede olabilir ama bir takımda erkekler bir takımda kızlar olsa öyle bir maç olsa ne güzel olurdu ama nerde öyle maç aslında kızlar asker olmaz derler ama askerlik yapan kızlarda yani kısaca kızların doğum ve emzirme hariç ne istese yapabilir kimse karışmaması gerek bizim ülkede kızlara Şunu yapamaz ya da erkeklere şu yapılamaz der durdurtur. Bu düşünce olduğu sürece kızların bazları ikinci sınıf olarak kalacak
    kısacası bu sporu yaparak kızların her türlü erkek sporu yapabileceğini kartlıyorsun. Sizin gibi kızlar olunca gurur duruyorumAma neyse bu kowşma yeter.

0|0
    0|0
  • Sporun kadını erkeğimi var allasen. Hiç itici değil aksine empati anlamında iyi bir durum. Futbol bizim hayat damarlarımızdan biri ve bizi anlayan insan candır

0|0
    0|0
  • erkeklere has olmasa da erkeksi bir spordur. oynuyor olmanda bir iticilik yok fakat keşke voleybol falan oynasaydın. ilgili olması da futboldan anlayıp, hobi olarak takım tutacak kadarı güzeldir. holiganlık, fanatiklik falan bir kadına asla yakışmaz, son derece de iticidir.

0|0
    0|0
  • bu soruyu her gördüğümde aklıma ps oynayan sevgili fotosu geliyor ve kadın adama o golü atarsan akşama elini s. kersin diyor
    konsept: serbest çağırışım

1|0
    0|0
  • sende Brezilyalı marta gibi isim yaparsın belki de :D bence çok hoş kadınların futbolla ilgilenmesi..

0|0
    0|0
  • İtici falan degil

1|0
    0|0
  • Öncelikle futbol oynanmasının sebebi yeni nesilce kısa yoldan topçu olarak para kazanmadır! Topun amacı ne diye sorarsak kendimize yeni nesil para kazanmak ve popüler olmak için oynuyor! Sizde popüler olup kendinizle ilgilenilmesini istiyorsunuz. Bu yoldan yola çıkarsak siz kendinizi beğenmiş azcıkta hava edinmeye çalışan birisiniz böyle davranarak kimsenin dikkatini çekemessiniz gerçekten itici olursunuz. Bu bir erkekle illaki ayrılırsınız sizden çünkü sıkılır hani siz nereye kadar futbol diye gidiceksiniz. Oturun adam akıllı hanım hanımcık tatlı sessiz olun ozaman bütün erkeklerin dikkatini çekersiniz. Saçmalıklarınızı bir kenara bırakında doğru düzgün yaşayın!

0|0
    0|0
  • Futboldan nefret ediyorum futbol sadece ülke yöneticilerinin insanları yönettiği bir emperyalizm biçiminden ibaret sadece kontrol ediyorlar insanları, taraftarları birbirine düşüyorlar isyan çıkarttırıyorlar ve ülkenin gelirini azaltıyorlar ve diğer etkenler sayesinde ülke yıkılıcak duruma gelince diğer ülkeler gizli bir toplantıda payşalıyor toprakları bu sinir bozucu bir şey hala siz sporları sosyal aktivite sanın!

0|0
    0|0
  • Bir bayanın futbol oynaması, onu çekici kılar benim gözümde. Yetenek varsa tabiki de oynayacaksın. Ancak şunu da unutmamalısın erkekler özlellikle kendi dokunulmazlık alanlarında kalan konularda kadınlara karşı son derece agresif olabilirler. Misalen o kavga edemezken senin siyah kuşak tekwandocu olman gibi. Futbol kesinlikle bu özel alanlardan biridir. Eğer ondan yetenekliysen (ya da senin profesyonel olduğunu varsayarak örnekleyecek olursak: onun futbolcu olma hayalleri gerçekleşmemişken senin futbolcu olman) onun kompleksli davranmasına yola açacaktır. Güçlü karakterli ve kendisiyle barışık bir arkadaş ancak bu durumda senin durumu kaldırabilir.

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=I8OjfvS2BD4 boyle kadınla evlenılır

0|0
    0|0
  • itici gelmiyor bana ben bayan futbolu müsabakalarını izleyen ve keyif alan birisiyim ama alman ve amerikalılar bu işi güzel yapıyorlar..

0|0
    0|0
  • ben nötr o konuda

0|0
    0|0
  • çok aranılan özellik değildir ama oynuyorsa da ilgileniyorsa da bunu erkek gibi yapmak zorunda olmasın mesela sahada tükürmesin küfretmesin gibi gibi

0|0
    0|0
  • Iyy ne o öyle 22 kadın bir topun peşinden koşturuyor?

0|0
    0|0
  • Derbiler milli maçlar birde şampiyonlar ligini izliyorum lig maçları çok sıkıcı kadınlar oynamamalı bence onlara göre değil.

0|0
    0|0
  • itici degil tam tersine kadinlar sanki futbolu erkeklere göre daha göze hos gelen bir sekilde oynuyor.

1|0
    0|0
  • Yemin ederim futbolcu sevgilim olsun hep istemişimdir ve futbol oynuyan kadını çok seviyorum yaa :D :D Futbol muhabbetleri falan yapıyoruz ve en azından ofsayt nedir biliyo :D :D Varsa çevrende güzel futbolcu kız ona talibim 3 yıl önce 4. klasmanda falan oynuyordum bende fakat sakatlığımdan dolayı bıraktım !!

0|0
    0|0
  • Vatan lisesi futbol takımı ile maç yaptık çopu kez bence farklı bir deneyim oldu. Fark yedik nedenini sorma 😂

0|0
    0|0
  • Sporun erkeği kadını çocuğu büyüğü olmaz spor spordur herkesin yatkınlığı farklı bir dalda olur sevdiği ilgili olduğu farklı bir dal olur sadece

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    217

Kızlar Ne Diyor 18

• Bence değil çok zevkli hatta asdfd

1|1
    0|0
  • Bende oynuyorum ne var ki bunda ama dimi.
    İstisnalar olabiliyor maalesef özelliklede gol yiyince ya da faulse küfrü basan arkadaşlar çok itici geliyor bana =/

1|0
    0|0
  • Oynamıyorum ama izlerim ptt 1. Lig premier lig, laliga, Bundesliga, ligue 1 hepsini izlemeye bayılırım :D

1|1
    0|1
  • ıtıcı değil.

1|0
    0|0
  • Futboldan hic anlamam ama keske bende oyanayabilsem...

1|1
    0|1
  • Bende bazen kaleye geciyorum knka:))

1|0
    0|0
  • ben futbol oynamam açıkçası itici olduğundan değil bence bir bayana yakışmadığından ama futbola ilgim var koyu Beşiktaşlıyım mesela ve genelde çoğu maçları takip ederim yabancı takımları bile tanırım çoğunu :)))) ama oynamam dediğim gibi

0|1
    0|0
  • Arkadaşlar çağırınca arada oynuyorum ama kalede daha iyiyim :Dd

1|0
    0|0
  • Bende basket oynuyorum. Futbolada ilgim vardır çoğu sert sporu yaparım. Erkeklerden olumlu tepkiler alıyorum. Bazen şaka oldun diyede laf ediyorlar. Ama şuana kadar hiç sorunum olmadı. Tam tersine hoşuna gidiyorlar. Pnların hoşuna gitmesinide bırak benim yaptığım sporlar hoşuma gidiyor. İtici olduğunu düşünen varsa kendinize saklayın.

0|0
    0|0
  • Spor guzeldir

0|0
    0|0
  • Degildir

0|0
    0|0
  • Hentbol daha uygundur

0|0
    0|0
  • Itici değil tabii ki. Hatta çok iyi..

0|0
    0|0
  • Antipatik değil, oynuyorum.

0|0
    0|0
  • Oldukça itici

0|0
    0|0
  • Spor spordur

0|0
    0|0
  • Amerika da futboll kız oyunu diye geçer. Emin ol itici değilsiniz :)

0|0
    0|0
  • Sen nasıl başladın futbola profisyonel olarak nasıl başlayabilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...