Erkekler kızların saçına dikkat ediyor musunuz?

Sizin için kızların saçının rengi şekli falan ne kadar önemli?Yani Güzellik konusunda saça ne kadar önem veriyorsunuz?

0|0
2|31

En İyi Erkek Görüşü

• kendine yakışanı yaptığı sürece sorun yok eger doğal saçları güzelse oda kabül

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Evet . kızların sacları cogu zaman güzeldir.

1|0
    0|0
  • evet çok dikkat ederim en fazla dikkat ettiğim konular bakımlı olup olmadığı o saç ile ne kadar uğraştığı ve benim hoşuma giden bir şeyde saçın uzunluğu yani baya uzun saç severim çünkü saçın bakımı zor olduğu için ne kadar uzunsa o kadar ona harcadığı saat fazladır ve ona ne kadar değer verirse o kadar da sevdiğine değer verir diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Kesinlikle onemlidir. Kendine bakiyor olmasa kendisiyle barisik bir karakterde oldugunu gosterir en basta. Kendisiyle barisik olmayan hatun adama yaka silkettirir.

Ayrica kadin guzelligin semboludur ayni zamanda.

Ben 1. saca, 2. ayakkabiya dikkat ederim.

1|0
    0|0
  • etmez olur muyuz çok önemli. bu soru moda kategorisinde olmamalıyıdı . neyse güzel olabilecekken öyle kısa kestiren kızlar yok mu gıcık oluyorum

1|0
    0|0
  • YÜREĞİNİN GÜZELLİĞİ YETER EGER GERCEKTEN SEVEN BİRİ İÇİN SAC MIS BOY MUS ŞİŞMANLIK MIŞ BOŞ İŞLER BUNLAR :)

1|0
    1|0
  • kadınlar güzeldir ama saç ise güzeliği renklendiri ben sarıya yakın -acık kahverengi saçlardan hoşlanırım ve arkadan bağlanan saçlardan nefret ederim

1|0
    0|0
  • önemli tabikide.d saç rengi seklifilan çekicilik unsurunuarttrıyor bunlar

1|0
    0|0
  • ahenkle dans eden dolgun saçlar iyidir ama temiz olsun elektriklenmiş olmasın yeter :D

1|0
    0|0
  • sacini sap sariya boyatmis kizlarin cinsel olarak istedigim herseyi yapabileceklerini dusunuyorum.

1|0
    0|0
  • Saç önemli evet genelde uzun saç yakıştırırım kızlara ama dershanede bir kız vardı saçları küt kestiriyordu offf kız çok tatlıydı abi ya yüzüne yakışan bir saç kesimiyle müthiş görünebilir kızlar.

1|0
    0|0
  • Saçlarla bir bütün oluşturur kadın. Önemlidir dış görünüş açısından. Ama saçın altında var olan beyin daha önemli.

1|0
    0|0
  • Farketmez kafatasının içi daha önemli benim için.

2|0
    0|0
  • evet çok dikkat ederim.bu sitede bile belki bin oldu ama tekrar tekrar söylemek istiyorum.kadında saç dediğin uzun olmalı beline kadar hatta kalçasına kadar.siyah simsiyah olmalı kömür gibi.ve düz olmalı.kendimi kaybederim böyle saç görünce..

1|0
    0|0
  • Elbette saç çok önemlidir. Uzun dalgalı saçları beğenirim. Kız arkadaşlarımdan birisinin saçları belinin altına kadar uzundu ve ben müthiş keyif alırdım.

Ama tabi önemli olan tarz bazısına kısa saç çok yakışır bazısına da uzun saç :D

1|0
    0|0
  • Elbette dikkat ediyoruz.Ancak herşeye sinirlenen birisi ise, istediği saç onda olsun eksiden başlar durum.

1|0
    0|0
  • çok zıt görünmediği sürece fazla göze batmıyo

1|0
    0|0
  • sadece saça değil geneline dikkat ederim kadın dediğin bakımlı olmalı...

1|0
    0|0
  • kiz buldukta sacina dikkat etmesi kaldi

1|1
    0|0
    • aynen adam akıllı evlenecek bir kız bulamadım ya yok arkadaş ben zamani kızların kilosuna 16.5 tl den alırım eskiden böyle değildi :S

• Ben hiç açık giyinmem,yine de değerim bilinmiyor arkadaş vay...

• Bulursaniz yaramaz adamlari bilinmez tabi kisilik cok onemli sadece fizigine bakip domayes secer gibi secerseniz herseyin cok mutlu olacaginin garantisi yok biraz klasik bir soylem oldu ama oyle

• benim için en önemli unsurlardan biri

1|0
    0|0
  • saç çok önemli..saçları güzel olan her kız güzeldir.

1|0
    0|0
  • uzun olsunda gerisi tın

1|0
    0|0
  • Cokta fıfı benım ıcın.=)

1|0
    0|0
  • Çok önemli.

1|0
    0|0
  • Evet ediyoruz

1|0
    0|0
  • dış görünüm için çok önemli göz rengiyle saçlar uyumlu olmalı :)

1|0
    0|0
  • Saç güzelliği epeyce önemli.

0|0
    0|0
  • hiç önemli değildir.YAPMACIK DAVRANMASIN YETER

0|0
    0|0
  • Bn kısa saçlı kızlardan pek hoşlanmam,Uzun olacak kumral veya siya saçlı olcak

0|0
    0|0
  • karanlıkkaya abimiz nerde ya yorumlarını bekliyoruz:)

0|0
    0|0
  • bir bayan hep bakımlı olmalı saçlarda bakımın bır parçası modeli ve rengını hep aynımıarada değiştiriyormu dıkkat ederım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sanırım erkekler kısa saçlı kızlardan hoşlanmıyor. geneli böyle.. ama benim sevgilim sana kısa saç çok güzel olur diyo :)

1|0
    0|0
  • önemlı tabıkıde :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...