Yağmurda sevgilinizle dans etmek hakkında ne düşünürsünüz?

Yağmurda sevgilinizle dans etmek hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Dışardan biri görse rezillik ya ben görsem gülerim çünkü hababam sınıfındaki o velet varya hani şemsiye altında sırıtan aynı onun gibi :D

1|0
    0|0
  • daha önce yağmurda yürümeyi.. duymuştumda dansı duymamıştım.hayal ettim nasıl olurdu diye, aklımda film sahnesi canlandı resmen.

0|0
    0|0
  • şuradaki gibi bir dansla neden olmasın..ama bana yetişebilir mi bilmiyorum:))))

http://www.youtube.com/watch?v=p47fEXGabaY

0|0
    0|0
  • pff

0|0
    0|0
  • yağmuru seviyorum sevgilimde seviyor işte güzel olurdu çok güzel :))

0|0
    0|0
  • sevdiğinle cehennemde yanmayı bile düşünürsün..onunla geçirdiğin her an paha biçilemezdir

0|0
    0|0
    • Yok o kadar değil,İnsan Bir mum ateşine bile dayanamıyor cehennem ateşine hiç dayanamaz,

• lafın gelişi... tabiki de dayanamaz ben sevdiğin insanın gözünde ne kadar değerli olduğunu anlatmaya çalıştım sadece

Erkekler Ne Diyor 5

• ya çok romantik sin sanalda ama

bu yaz günü nerde bulacaksın yağmuru yağmurda dans edecek ayagına basmayacak sevgili

platonik işler bu işler

0|0
    0|0
  • delimi dürtmüş o yağmurda, en fazla 3-5 dakka el ele yürürüm gerisi zarar, romantizm yapcaz diye canımızdan olmıyalım dimi kızlar o kadarını hak etmiyo yani.

0|0
    0|0
  • daha ne isterimm beeee 10 numara romantik ortam hele üstümdede mont filan varsa hemen üstüne atarımmmmm sarılırım beraber ıslanırız offf :))))

0|0
    0|0
  • Ejnebi işi bunlar bizim medeniyetimizde olmaz böyle şeyler

0|0
    0|0
  • Ne diye üşütüp hasta olalım yaa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...