Sevgiliniz arkadaşlarınızla tanıştığında olumsuz bir durumla karşılaştınız mı ?

Sevgili iken arkadaşlarınızla ya da sosyal ortamda birşeyler yapmak kalabalığa karışma zamnı gelince canınızı sıkan olaylar oldu mu ? Kankilerinizle aranızın bozulması sevgilinin kankiye aşık olması ya da gerginlikler. Tam tersine sevgiliniz arkadaş ortamına süper uyum sağlamışta olabilir. Sizin ilşkilerinizde bu nasıl gerçekleşti ?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• benim eski kız arkadasım tüm arkadas cevremi tanıstırdım 2 sene boyunca onun bir arkadasını tanımadım. bir daha a sosyal bir hatun ile cıkmam . resmen olay fuck buddy döndü sevgi saygı hic bir sey kalmıyor. sonra ilişki koptu gitti. iyide oldu zor durumda telefon ile aradıgında yanına 3 kişi getiremiyorsan a sosyal birisin bunu söylerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• illem oluyor.insanın olduğu yerde problem bitmez..hele kadının!

0|0
    0|0
  • eger karsı cinsten arkadasın varsa sevgilin hiç iii tepki gostermez cunku gercek sevenlerin yüzde 90 veya 80 ni kızkans olur cok nadirdir olgunlukla karsılayanların sayısı o yuzden paralel olarak uyum sağlayıp gununu güzel geçirmen de imkansızdır :))

0|0
    0|0
  • olmuştu öyle uzaktan bi arkadaş yemekte bakıp duryodu kulagına eğilip gelsene dedi, wc biraz tartakladım sonra kardeş kardeş gelip masaya oturduk.

0|0
    0|0
  • arkadaşlarıma tanıtabileceğim bi sevgilim olmadı

0|0
    0|0
  • beraber olduğum kızı,arkadaşlarımla tanıştırma taraftarı değilim,onun için olumsuz bir sey yaşamadım henüz...

0|0
    0|0
  • süper uyum sağladı bir erkek olarak bundanda şüpelenmeye başlıyorsun bir yereden sonra :D:D:D

0|0
    0|0
  • Dış ortamda sorun pek olmaz ama ev ortamında ve alkol varsa durum sakat ...

0|0
    0|0
  • sen nasıl bir durumla karsılastın, sanırım senın basına gelmiş

0|0
    0|0
    • Geçen ortamda yeni tanıştığımız girlfriend in kıskançlık saldırılarına maruz kaldık . Bişey diyemedik ortam buzulmasın diye ama kötüydü. Önceden kestirmek zor.

• tam tersi sevgililerinin arkadaşlarını kıskanıyorlar.

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkek arkadaşım uyumludur bu bakımdan. Espri yapar güler-güldürür. Kimseyle aşırı samimiyet içine girdiğini görmedim. Çizgisini bilir.

Bir arkadaşımda ise tam dediğin gibi durum oldu. En yakın arkadaşı sevgilisi o 3lü olarak çok iyilerdi. Gezer tozarlardı... Bu uyumdan arkadaşım çok mutluydu. Sonra...

Sonrası vasat. Kızdan ayrılmak isteyen sevgili, 1 hafta sonra tam da kankisine çok benzeyen biriyle yolda görülmüş. Evet, o kız, o kızmış...

O kız ile o eski sevgili evlendi. Arkalarında böyle bir durum bırakarak...

Belli olmuyor bu işler. Her zamana arada bir boşluk bırakılmalı, çok samimiyet iyi değil.

0|0
    0|0
  • Öyle birsey olmadı. Olmaz da... Çünkü sevgilimi sadece kardesım dediğim arkadaslarımla tanıstırırım. Her arkadasım sevgilimi tanımaz. Diğer açıdan baktıgımızda sevgılımın tarafından da böyle sorun olmadı.

0|0
    0|0
  • 19 yıllık arkadaşımla tanıştırdım ve gayet uyumluydu , olumsuz bir durum yaşamadım açıkcası ...

0|0
    0|0
  • ben arkdşmla tanştrdm, kız dedi ki eğer terkedersen haberm olsun, kendime ayarlicam :)

0|0
    0|0
  • kıskançlık pörtledi erkek arkadaşımda zaten vardı daha yükseldi daha doğrusu ayrıldık be biz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...