Kriterinizden mi vazgeçerdiniz yoksa sevdanızdan mı?

Hayatınızda biri var diyelim kafanız uyuşuyor ruhunuz uyuşuyor fakat birşey var ki dış görünüşü size uyuşmuyor. Ne bileyim mesela zayıf seviyorsunuz biraz kilolu ya da kumral seviyorsunuz ama o esmer ya da bunun gibi.

Hayatınızdaki tek kriteriniz de bu dış görünüşle ilgili. Çok da istediğiniz birşey hep hayalini öyle kurmuşsunuz ama hayatınızdaki kişi tam aksi. Kriterinizi mi değiştirirdiniz yoksa bu sevdadan vaz mı geçerdiniz?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Bır ınsan eger bunlara takıksa tabı kı kendı ısteklerı dogrultusunda hareket edecektır..

Mısal ben şişman bır ıle olamazdım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kafa uyuştuğu sürece problem yok. dış görünüşte neleri sevdiğimi söylerim kiloluysa kilo verir zayıfsa alır göz rengi istediğim gibi değilse istediğimde renkte lens alır hediye ederim saçlarıda istediğim gibi değilse boyatmaya ikna ederim o zaten benim için bunları yaparsa belli bi süre sonra onun doğal halini de içime sindirerek beğenirim

0|0
    0|0
  • Vallahi ben kriterlerimden pek ödün vermeyen bir insanım. Onun için dış güzellik konusunda karar veririm. Benim için geçerli olan durum karşı taraf için de geçerli olabilir. Bunda hiç gocunmam.

0|0
    0|0
  • Ic guzellik cok onemli ama dis guzellikle butunlesmeli cok cok guzel olsun demiyoruz zaten ama yuzunede bakilsin yani

0|0
    0|0
  • Benim kriterler çok olduğundan onlara uyacak olsam sap kalırım :) yedirebildiğimi yediriyorum (:

0|0
    0|0
  • muhabbeti bağladıysam gördüğüm zaten güzel gelir... dış görünüş ilk görünüşteki etkidir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• misal benimde eskiden hayalimde hep kumral ve yesil gözlü biri vardi.ama sevgilim esmer gözleride kahve.basda onunla arkadasdik sonradan sonraya asik oldum onu oldugu gibi seviyorum böylece eski kriterlerini unutup gidiyosun zaten o senin gözünde en yakisikli oluyo..

0|0
    0|0
  • Beynim uyuşuyorsa arada başka bir sorun yoksa tabiki kriterimi değiştirirdim hatta bu umrumda bile olmazdı :)

0|0
    0|0
  • Kriterlerin canı cehenneme:)

1|0
    0|0
  • Kriterlerimi değiştirirdim.

1|0
    0|0
  • kafanız ve ruhunuz uyuşana kadar geçen zaman da bu kriterkleri göz önüne almadıysanız ve şimdi gözönüne alıyorsanız bence bu sevdadan vazgçin

0|0
    0|0
  • Dış görünüşünü beğenmediğim birini zaten sevmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...