90 lı yıllardan aklınızda kalan ilginç olaylar var mı?

90 lı yıllar benim aklımda hep güzel olarak kalmıştır. Şarkıları,tasolar,teknolojinin fazla yaygın olmamayışı dolayısıyla eğlenceye ve farklı olaylara daha fazla zaman ayırlıması, annelerin kapı önlerinde elişi yapması, pembe dizilere olan meraklar,şuan ki çoğu ünlünün ilk halleri vsvs... aklıma gelmedi varmıdır sizinde unutamadıklarınız ?

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• marimar, maria mercedes ve sonunda rosalinda sayesinde dekolteyle tanışmam

leblebi tozu ve ne idüğü belirsiz buz çubukları

evet site kültürü pek yoktu teyzeler kapı önlerinde oturur el işi yapardı

michael jackson inanılmaz ünlüydü, sonra ricky martin geldi

ilkokuldaydım, sınıfım 55 kişi falandı

harun kolçak'ın permalı saçları:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• 90 lar zaten hiç unutulmayacak şarkıları olsun oyunları olsun insanların birbirine olan saygısı sevgisi olsun ve en önemlisi zamanı olsun hiç unutulmayacak.

1|0
    0|0
  • Anlatmakla biter mi ? Çocukluğumuz o kadar sosyal geçti ki. Eskiden çocuklar bir dakika evde durmazdı. Herkes bir birine güvenir kimse kimsenin arkasından kuyu kazmazdı komşuluk ilişkileri vardı susardık her hangi bir evden gidip isteyebilirdik kimse sen kimsin demezdi kısacası hayata dair tüm güzellikler 90'lı yıllarda kaldı yeni nesil bu duyguları asla tadamayacak yazık çok yazık.

1|0
    1|0
  • Yonca evcimik - Aboneyim abone

Harun Kolçak - Gir kanıma

Tayfun - Hadi yine iyisin iyisin iyisin sen işini bilirsin bilirsin :))

TRT 2 - Yalan rüzgarı

TRT 1 - Hayat ağacı

Tarkan - Oynama şıkıdım şıkıdım

Çelik - Ateşteyim ben ateşte dum ka ka :))

Of aman Nalan - Ölür müsün öldürür müsün

Rafet el roman - bak ne diyorum gizlemiyorum seni siviyorum :))

1|0
    0|0
  • Yonca evcimik - Aboneyim abone

Harun Kolçak - Gir kanıma

Tayfun - Hadi yine iyisin iyisin iyisin sen işini bilirsin bilirsin

Trt 2 - Yalan rüzgarı

Trt 1 - Hayat ağacı

0|1
    0|0
  • Parlıament Sinema Kulübünü hatırlamayan bizden değildir. link

1|0
    0|0
  • sex on the beach icen direk sevisir mantıgı olan icki derdik

bildigin aptal bir kokteymiş hehehe:-)

0|0
    1|0
  • Ne istiyorsun hepsi aklımda müzikler olsun diziler olsun cocuklugumuzdaki oyunlar olsun mahalle kültürü olsun okul anıları olsun vs vs vs ... Hepsi aklımda cok severdim ah ah

1|0
    1|0
    • en doğal yıılardı hatırladığım

• benim en sevdiğim yıllar o yıllar hatta ben hala orda kaldım :) eziyet gibi yıllardı ama zevkliydi insanlar güçlüydü valla bilmiyorum keşke geri dönülse

• bende çok severdim o yılları. o yılların şarkıları hiç eskimedi hala gündemde, ne seslerle oynanılmış nede sözlerle hepsi o kadar içtenki dinledildiği her an ruh halini değiştiriyor

• 94'lerde falan bir taso modası vardı. tam o zamanları özlüyorum.. sonra tetris vardı. paten vardı. patenli birini görünce bön bön bakardım. çok uç bir şey zannederdim. ne güzel günlerdi be :)

0|0
    0|0
  • O DEĞİL DE YAŞ KAÇ SENİN?

90 LI YILLARDA SEN ZATEN YENİ DÜNYAYA GELMİŞSİN?!?

YA DA PROFİLİNDEKİ YAŞ KISMI YALAN!...

0|0
    0|0
    • ne oldu niye cevap vermiyorsun?

• sonlarına yetişmiş olsam dahi kolay atlatılmış bi dönem değil sahte profilde değilim bide sahte şeylerle uğraşamam.. etkilerinin hala devam ediyo olması zaten 90 lı yıllara ayrı bi merak oluşturdu zaten

• ya bırak şimdi etkiyi metkiyi o dönemi hatırlaman imkansız... Tv den netten gördüm demek çok mu zor...

• o yıllarda dogdugum .. nalet olası bu dunya ya gelip ilk nefes aldıgım an işte o zaman 90 lı yıllardı ... hiç unutamam daha dünmüş gibi aklımda :D

0|0
    0|0
  • İzel Çelik Ercan ayrıldı :(8(88(((

1|0
    1|0
  • link

bu tarz sorulara genelde bu linki paylaşıyorum herşeyi açıkça anlatıyor bu link

0|0
    0|0
  • çocuktuk o zamanlar.sokakta oynardık güzeldi.

0|0
    0|0
  • aaa evet bikeresinde doğmuştum .

0|0
    0|0
  • Taso oynardım:) Bilya oynardım. birde oyuncu kartları vardı futbolculaırn resimlerini basmışlar aynı topcuyu denk getiren tüm kartları toplardı ey gidi günler güzeldi herşey ya :)

0|0
    0|0
  • Hugo , Kompela bana pe.evenk dedı lafı , olacak o kadar izlemek, susam sokağı, özel tv kanalları, tutti frutti, tarkan oynama şıkıdım,

0|0
    1|0
  • bir dakika ya profilinde 20 yasında olduğun yazıyor sen 90 lı yıllardan bahsediyorsun 2012-20=1992 doğduğuna göre sen 90 ları nasıl hatırlarsın AJAN

0|0
    1|0
    • niye geriye kalan 90 rakamlarda öldümmü ? 90 dan sonrasında yokmuydum

• tamam doymadın saydım :D

• doğmamış olduğuma göre benle tanışmadın arkadas olmadın umarım rahatlamıssındır

• ben dogmusum :P

0|0
    0|0
  • doğdum

0|0
    0|0
  • Herşey aklımda ki :S

0|0
    0|0
  • tutti furutti ve pembe diziler

0|0
    0|0
  • körfez savaşı

ace of base

samantha fox

0|0
    1|0
  • Bizimkiler

0|0
    1|0
  • İlk nefes aldığım yıllar, iyiydi iyi

0|0
    1|0
  • Power Rangers ve Hayalet Avcıları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hatırlamasam da Türkiyeye kaosun hakim olduğu yıllar,katliamlar,faili mechul cinayetler.İyi birşey gelmiyor.

1|0
    1|0
    • ÇOK AKILLI BİR CEVAP . bölece yasın küçük gibi oluyor tebrikler

• Şimdi de Demokrasi adı altında yaşanılıyor bunlar sözde açılımlarla halkı soyup soğana çeviren bir zihniyetin pervasızlığı kol geziyor Ülkemizde.

• hak veriyorum sana demokrasiye sığnıyorlar

• Power Rangers, sonra o küçük yaşıma rağmen izlemekten kendimi alamadığım "İlk Öpücük" ve "Gençlik rüzgarları" isimli iki pembe dizi. Thalia'nın bütün dizileri. Karton bebekler:) Abimle bilimum tekken, street fighter, mortal kombat, fifa, super mario vb. oynamak için bayıldığım tv'ye takılan oyun konsolları, Solo test diye bir zeka oyunu, doya doya binemediğim 4 tekerlekli bisikletim :) Tasolar, parliament pazar gecesi sinemaları o zamanlar sinir olurdum başlangıç müziğine nedense:)) Kışın kar yağdığında yokuşlardan poşet vs ile kayardık. Daha neler neler.. Özlemişim valla:(

0|0
    0|0
  • En çok bunu özledim :((( link

1|1
    1|0
  • 90'ların sadece 5 senesini yaşamış biri olarak pek bir şey söyleyemem. 17 Ağustos'u unutmam ama hiç

1|0
    0|0
  • 0|1
    1|0
  • ilk okul zamanımızda aldığımız iki üç kuruşu Bosna için toplamıştık sınıfta..epeyce biriktirmiştik,kendimize göre..Sonra öğrendik ki o paralar başka yerlere gitmiş..çok içime oturmuştu..ben sadece para değil, bir umut da biriktirmiştim en saf duygularımla:((

pek çok 90 lar sorusu cevapladım ama buna değinmeden edemeyeceğim..Zamanın da kasasına koyanlar o paraları şimdi birbirlerini yiyorlar,beter olsunlar.

0|1
    1|0
  • vay be,seksenlerde çocuk olmak konusu açıldıkça eziklik yaşayan,ik ik bik bik diyen ben,noltaljik kaygılar taşıyarak bu soruya cevap veriyorum:

evet ya taso vardı ya,sokağa çıkma yasakları olurdu,bizim mahallenin piçleri hep sokağa çıkar paten kayardık,tansaştan top çalmak için taklalar atardık da bir sakız çalmayı ya becerirdik ya beceremezdik,badminton sokaklarda oynanan oyundu,koraya öpücüklerimi gönderiyorum burdan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...