Spor yapiyormusunuz?

Hayatinizda spor nekadar Önemli , ne tür spor yaparsiniz , Fitness Volleyball Futbol vs.

0|0
734

En İyi Erkek Görüşü

• Muaytai seviyorum ama 1 seneden fazla oldu kız arkadaşım yüzünden bıraktm ve şu an ayrıyız ama işten vakit bulamıyorum şimdilik ocak ayında başlıcam tekrar dan spor gerçekten de çok çok önemli öz güveni tavan yapıyor resmen sağlık için de faydalı dinç ve çevik kalmamızı sağlıyor ayrıca kendini savunman gereken durumlarda bunu rahatça yapabiliyorsun :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• bir ara fitness yapıyodum bıraktım daha snra fırsatım olmadı ama bazen şınav çekiyorum ve geneldede çok yürürüm.

1|0
    0|0
  • Doktor spor yapıyor.
    Haftada 3 gün spor salonuna gidiyorum. Koşuyorum, bisiklet ve yüzüyorum. Formdan bahsetmek için henüz erken ama hiç olmazsa fazla kilolarımla savaşıyorum :)

Haftada bir de sosyalleşmek adına halı sahada maç yapıyorum.

1|0
    0|0
  • eskiden hic yapmazdim sisko birseydim, sonra amerikaya geldim cevrem degisti insanlar degisti bende degismeliydim... haftada 5-6 gun spor yapiyorum 5 yildir

0|0
    0|0
  • Spor yapmıyorm bu aralar ama başlıyasım varda işte tembellik :D

0|0
    0|0
  • Fitness a gidiyorum

0|0
    0|0
  • Halısahada oynuyorum işte şu sıralar harç.

0|0
    0|0
  • üşengecimdir yürümeyi bile sevmem hadi bir şeye binelim derim göbek çıktı mecbur gidecez spora sağlık için gerekli:)

0|0
    0|0
  • Fitness Yapıyorum, Stres atmış oluyorum hem İyi Geliyo :

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme, fitnes.. Ama senin yaptığın spordan yapmak istiyorum adı ne

0|0
    0|0
  • dövüş sporu yapıyorum, işe giderkeen hemen her gün yürüyorum (30 40 dk aarası) havalar iyse de bisiklet sürüyorum. spor kesinikle hayatımı değiştirdi.

0|0
    0|0
  • Haftada 6 gün bisiklet ve yüzme yapiyorum.

0|0
    0|0
  • Profilde yazıyor bacım.

0|0
    0|0
  • Fitness, Wing Tzun, Basketbol, Snowboard, masa tenisi

0|0
    0|0
  • Her zaman..
    Fitness , futbol

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirme 1 senedir yapıyorum haftada 4 kez.

0|0
    0|0
  • Bende yok yok :)

0|0
    0|0
  • Fitness, Basketbol, Dağcılık, Tenis, Yüzme, Futbol, Jimnastik vb. BESYO öğrencisiyim çünkü ;)

0|0
    0|0
    • Fitness Gymnastik yüzme voleybol daha fazla acilmadim ben henüz :D

• Dediğim gibi bizde tüm sporlar bir çatı altinda olduğundan yorucu oluyo hatta bıkkınlık durumu bile oluyo. Ama fitness yeterli sağlık için digerleri keyif sporları hep.

• hergün spor yapıyorum fitnes

0|0
    0|0
  • Haftada 6 gün spor yapıyorum. 3 gün suda, 3 gün spor salonunda.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...