Zombi olsaydınız kimi ısırırdınız?

evet soru gayet açık.şehrinizde yeni bir virüs çeşidi hızla yayılıyor.sizde bu virüsüten nasibinizi alanlardansınız.doğal olarak henüz bu virüsün farkına varan olmamış gibi gözüküyor.ve sizde yürüyen ceset olarak kimi ısırırsınız?

*** Not:sadece bir kişiyi ısırma hakkınız var.ısırdıktan sonra farkedilip hayatta kalanlar tarafından öldürülüp etkisiz hale getirileceksiniz!.evet yorumlar ..

0|0
12|59

En İyi Erkek Görüşü

• Aylardir hos muhabbet ettigimiz, hoslandigim ve eglenmeye ciktigimiz bir aksam gec SAAT oldugundan dolayi, ailesine soyledigi yalandan dolayi evine gitmeyip barda tanistigi kizla benim evimde kalan, yine o gece o kizla benim yatak odam da sevistiginde lezbiyen oldugunu ogrendigim o kizi isirirdim. Hayallerimin icine etmisti resmen. O kadar guzel, hos, seksi ve lezbiyen :(

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 58

• Mantığa gel :D Zombisin, hedef seçiyosun birde bunun kim olacağını düşünebiliyorsun. Hey maşallah :D 21. YY Zombisi :D

2|0
    0|0
  • 1|2
    0|0
  • Cevaplarda genelde seni ısırmak istemişler bence burdan hemen toz ol mazallah arada gerçek zombi felan vardır :D şimdi birtane ısırma hakkı vermişsin insan sevdikleri ısırmak istemez sevmediklerim arasındanda tercih yapamıyorum böyle kansızlıktan bir köşede kuruyup giderdim heralde :D

1|0
    0|1
    • kuruyup gitmekten korkmuşsun sanırım :) bence hemen toparla kendini bir zombi olduğunu unutma ve hemen ısırmak için bir belediye personelini yada akşam işinden eve dönen bir fbi ajanını gözüne kestirip işini bitirebilirsin ;) kolay gelsin :)

• o zaman bu özel görev için çantamı hazırlamalıyım çünkü Barack Obama'yı ısırmak hiçte kolay olmayacak ...

• biran önce hazırlamanda fayda var derim ..

• Soruna beş yıldız verdim :)

Savaşı savunan dünya liderlerini bir odaya kapatıp

En faşist olanını ısırdıktan sonra

kapıyı kilitleyip giderdim

içeride bir birini yesinler

zombiden beter olsunlar

3|0
    1|1
  • link Neden Bkz. yazamayıp; Bakınız yazacak kadar zor durumda kaldığımı anlarsınız :)

1|0
    0|0
    • kimsenin zoraki cevap verme mecburiyeti yoktur.ayrıca cevap verme nezaketinde bulunduğunuz için teşekkür ederim ..

• seni ısırırdım

1|0
    0|0
    • :)) sırf uyuzluk olsun diye salça oldum sorularına ama artı vermişsin... yorumlarında da bir saygısızlık görmedim... tamam barıştık bütün galatasaraylılar senın gıbı olsa guzel olurdu :)) iyi geceler efendim

• teşekkürler sanada :) bir dahaki sorularıma yorumlarını beklerim :)

• Sharapova bilinçli zombi mi yoksa bilinçsiz zombi mi olcam? Bilinçsiz olursam zaten ilk önüme geleni yerim. Şayet bilinçli olursam seni yerim ama öyle hemen değil. Güzelce süslerim seni boynuna felan kan damlacıkları serperim sos diye, çatal ve bıçağımı alır kibarca yerim seni :)

1|0
    0|1
    • dişlerin iyi kesmiyor seninde sanırım çatal bıçak kullandığına göre ;) hadi hadi itiraf et :) kan damlacıklarına gelince ruhumun göz yaşları temizler o kan damlalarını ;)

• paylaş bari :)

• Olmaz. Sen paylaştın mı ki ben paylaşim? :)

• cok zombi filmi izlemişsin desene :D bana kalırsa ilk seni ısırmak isterdim :D

1|0
    0|1
  • ben bizim marketciyi ısırırdım lavuk 13 senedir en dandik malları en yüksek fiyata sata sata köşeyi döndü sayemizde"

1|0
    1|1
    • marketin içinde bir gece vakti dükkanı kapatmaya hazırlanırken kepenklerini çekmiş kilitlerini bağladıktan sonra arkasını dönüp tam gidecekken ... -the end- ... diyorsun yani beğendim farklı bir yaklaşım :)

• Barrrrrraaaaaaackkkkkkkkkk Obama.

1|1
    1|1
  • sen cidden 18'inden büyük müsün ? cünkü ben bu soruyu ancak 10-15 yas arasındayken sorardım

1|1
    0|0
  • aziz yıldırımı...

1|0
    0|0
  • senin avatarındaki hatunu :)

1|0
    0|0
  • İlla birini ısırmak zorundaysam kıllık olsun seni isirirdim, sonra sen dusunursun kimi isirsam diye.

1|0
    0|1
    • yani birazcık kulağından tırmalayacaz artık :)

• Kulaktan kıt alan tek zombi sen olucan, kibar zombi :)

• patronnn :D

1|0
    0|1
  • bak şimdi o etkisiz hale getirilme olmadı seni yane sharapovayı ısırıp zombi apıp manitam olmasını salardım insanken bulamıyoz hiç olmazsa zombi halimizde bulalım :P

1|0
    0|1
    • maalesef maceramızın kuralı bu sadece 1 kişi sonrası ise leş :) zombi halinle emin ol ki işine yaramayacaktır :) sadece görüntü maksatlı yani.ha sharapova'yı ısırma amaçlı bir yakınlaşma olayı düşünüyorsan ona birşey diyemem erkek psikolojisi yani fırsat bu fırsat deyip dudaklarından romantik bir ısırık sizler için hiçte fena bir fikir olmazdı doğrusu :)

• git be pis sapık sapık düşüncelerini aşılama insanlara :) sapıklık sizin DNA'nıza işlemiş kalıcı ve ölümcül bir virüs gibi :)

• neyse uzatmayaım iyigünler

• seni ısırırdım :D

1|0
    0|1
  • bana saldıran ilk kişiyi

1|0
    0|1
  • Zombi umduğunu değil bulduğunu ısırırmış :) Artık kimi tutarsak onu götüreceğiz :D

1|0
    1|1
    • kısa yoldan yani dert yok tasa yok :)

• yok yok daha kendimi kaybetmedim ama ama dur bir dakika şeyy .. hraaaaa!. :)

• Arkadan bismillah bismillah diye geri kaçan anne ve kardeş arkasından büyük bir çığlık ve her yer kap karanlık ...

• Zombilerin iradesi yoktur ki ama vampir olsam vampir olmak isteyenleri yüksek bir mebla karşılığı ısırırım.

1|0
    1|1
    • dediğinde mantıklı aslında ama vampirler ölümsüz mantığı kafamı kurcalamıştı bende fani olan zavallı zombileri seçtim :)

• Ohohohoo ölümsüz zombi süper olur valla :D

• Nerden tanıyacan?Karşımdaki hatun ve güzel bir kişiyse gel derdim ya şey,ya ısırık büyük ihtimal şeyi seçerdi.Öyle ısırmış olurdum onu :PP

1|0
    1|1
  • Soruna beş yıldız verdim :)

Savaşı savunan dünya liderlerini bir odaya kapatıp

En faşist olanını ısırdıktan sonra

kapıyı kilitleyip giderdim

içeride bir birini yesinler

zombiden beter olsunlar :)

0|0
    0|0
  • seni ısırırdım ki ks bir gereksizden kurtulurdu

1|0
    0|0
  • köydeki beni kovalayan köpeği ıstırırdım:)

1|0
    0|0
  • tayyip'i

1|1
    0|1
  • Rihanna :))))

1|0
    0|0
  • mesajım bulunsun bulursam öyle birini yazarım:)

1|0
    0|0
  • uhahahaha zombo olmakmı ne gadar eğlenceli, seni yiyivermek varmı oyunun içinde.

1|0
    0|0
  • sharapova en sevdiğim sporcudur yapmaaaaaaaaaaaaaaa

1|0
    0|1
  • seni :D

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 12

• Floydian'ı ısırırım. Bensiz napcak buralarda :((((8

1|1
    0|0
  • Kemal kılıçdaroğlu'nu saçmaladığı yeter artık ilk önce onu ısırırdım oda grubuda nasibini alırdı

3|0
    0|1
  • 'Recep Tayyip Erdoğan' cevabını veren 12534162 kişi bulabilirim diyorum :D

1|1
    0|0
  • Abdullah Öcalan'ı öldürsem kafi.

2|1
    0|1
  • Hoslandigim kisiyi isirirdim benim olmiycaksa zombi olsun:-D

1|0
    0|1
    • sonra oda gitsin eski aşklarını ısırsın bana bunu neden yaptın he diyerekten :) sonra böyle böyle gider artık :)

• sevgilimi bensiz dünyada klamsını istemem sonra başkasını filan bulur en iyisi gözüm arkada kalmasın :)

1|0
    0|1
  • sevgilimi:) ahaha:)

1|0
    0|0
  • önüme ilk geleni

1|0
    1|1
  • ortamdaki en yakışıklı erkeği ısırırdım herhalde.

1|0
    0|0
  • elimde olsa tüm sülaleyi tarardım, hmm... seçemedim hangisi olsa

1|0
    0|0
  • abımı ıssırırım:))

1|0
    1|1
    • niye kız netti abin sana de bakam :)

• böyle bir mantık karşısında ağzım açık kaldı resmen ya :) odama konacak diyor ya koptum :)

• napayım yaa öyle ama ben onun nıyetını bılıyorum:))odam benım herseyımdır:))yaa napayım orda duramam sıkılırım ben tamam ömezde var yanımda ama abım le ugrasmak kadar zevk vermez:)

• şu illuminatinin başındaki herifi ısırırdım hep onun başının altından çıkıyo bunlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...