Türkler neden spora önem vermez?

evet arkadaşlar türklerin bir çoğu neden spora önem vermez?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Sporcuya önem verilmediği için...Derya Büyükuncu (Survivor-Milli Atlet) Biliyormusunuz yarışmadan sonra kendi söyledi kaçtane birincilik ve rekor kırmış.Bizim yapmaktan öte daha yakından ilgilenmemiz bile yok.Futbola gelince bizim ülke daha fanatikliğin 1000 de birinde gidin

Brezilya-İngiltere-Portekiz gibi ülkelere...

Yani spora teşvik var ama.Sporcusuyla ilgilenme yok.Milli yapıp salıyorlar çayıra...Naim Süleymanoğlu bile TürkoğluTürk değildi..Bu yüzden milyonlarca fırın ekmek yesekte adam olmayız...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynı soruyu 10 dakka önce arkadaşımla telefonda tartışıyordum. Neden çok merak ediyorum. Tr de varsa yoksa futbol. Tamam anlıyorum iyi güzel spor ama basketbol,yüzme,badminton neden futbol kadar ilgi görmüyor.

0|0
    0|0
  • körelmiş bir toplumuz..sanılıyor ki tv de dizi izlemek jimnastik yaptırıyor..hangi duygulara acaba?

0|0
    0|0
  • yıyıp ıcıp oturmayı severler.

0|0
    0|0
    • aynen spor yapanlarada havali gozuyle bakarlar

• bazilarii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• futbol dışındakileri şeyine takan yok. voleybol basketbola azcık destek verildi . takım nba ye oyuncu gönermdeye başladı dünya 2. si oldu. voleybol keza olimpiyatlara katıldı ilk defa. destek verilirse neden olmasın.

0|0
    0|0
  • bu ülkede spor denilince akla futbol gelmediği zaman yada avrupabirliği şart koyarsa öyle önem veririz yoksa trişka

0|0
    0|0
  • Başarılı olamama ihtimalinde aç kalıyorsun ondan

0|0
    0|0
  • abı genetık olarak spora karşıyız, uyuzuz yani

0|0
    0|0
  • zaman vermek lazım...

0|0
    0|0
  • altın madalya aldık onuda dövüş sporunda herşey ortada :)

0|0
    0|0
    • kardesim o kadar spor dali var sadece bir dalda almissin e bi zahmet onuda al demi :)

• Annemiz babamız spor yapmazda ondan.Annesi babası sporcu olan ailenin çocuklarına bak türkiyede.

0|0
    0|0
  • Neden önem vermeyelim ki

0|0
    0|0
    • onem vermezden kastim her hangi bir spor daliyla ilgilenmezler futbol haric

• Futboldan anlamıyorum, body yapıyorum, akşam koşu vs. Ama haklısın sporu futbol sanan çok kişi var

• veriyorlar

0|0
    0|0
  • gayet veriyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...