Takımımızın (Galatasaray) en iyi oyuncusu sizce kim?

takımımız Galatasaray'ın kadrosunun kalite farkından bahsetmek biraz saçma ama size göre en iyisi hangi futbolcumuz?* yorum yoluyla farklı bir isim de belirtebilirsiniz ..

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şu Galatasaray yazdı mı içim bir hoş oluyor be :)) takımımızın en iyi oyuncusu diye bir şey yok ama en iyi piyonu tabiki Fatih Terim 2 senede nerelere geldi bu takım. 2 sene önce Ali Sami Yen'de yarım sezonluk kombine ile maçlara gittik galibiyet yok arenaya geçtik güç bela gidiyor takım. 1 sene içinde takım değişti şampiyonluk geldi şimdi ise özlemiş olduğumuz ligimizde mücadele edicez. O şarkıyı yeni stadda duymak mululuk verici olacak.

• aradığım cevabı bulmak için çok ta fazla beklemedim açıkçası :) gerçekten güzel bir yorumdu tebrikler +1 ;)

• :))

Erkekler Ne Diyor 13

• Performans açısından Selçuk isim ve kariyer bakımından Milan Baros.

• emre belözoğlu.. :)

• şiddetle ve hiddetle kınıyorum seni defol ..

• Öncekileri Göster
    • yinede öyle defolup gitmemeliydi neyse iyi ki de gitmiş kurtulduk ondan böyle birinden takıma bir fayda gelmezdi zaten.

• evet

• Seçim yapmak çok zor gerçekten ama Emanüel Eboue ismide olmalıydı ankette.

• evet ama 5 şık var ve ilk 11 de ankete sığmıyor yani çaresiz kaldığım anlardan birini yaşattın bana teşekkür ederim :)

• Biz o 5 şıkka da dünyaları sığdırırız :) Boru değil GALATASARAY

• kesinlikle ;)

• galatasaray mı o takım mı ydı ya :D

• hiç komik değil ..

• Öncekileri Göster
    • evet Galatasaray'lıyım zaten ..

• yapma ya desene büyük bilgi bu :)

• galatasaraylı değilim ama en iyi katkı yapan futbolcusu johan Elmander bence :)

• kim olucak kalede muslera ortada selcuk inan

• XELÇUK İNAN :D :D

• dalga geçme futbolcumuzla ..

• Hamit'i severim.

• Fernando Muslera tabiki

• Sabri.

• Gs li değilim ama Selçuk İnan'ı tee Manisa^'dan beri çok beğeniyorum.

• selcuk inan ( bir fenerli)

• selçuk

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...