Önünüzde bir kase karışık kuru yemiş olsa...

İçinde neler olsun isterdiniz? Ve belirlediğiniz içeriği sıralama ile yerseniz nasıl bir sıralama yapardınız? Ya da "ne sıralaması canım zaten hepsini yiyeceğim gerek yok" mu derdiniz?

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle antep fıstığı, sonra kaju fıstığı, fındık, yer fıstığı, leblebi, kuru üzüm

Sırasıyla böyle.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm a.fıstık t.fıstık üzüm bira fındık üzüm .a.fıstık t.fıstık

0|0
    0|0
  • bu arada bu kuruyemişi nie yiyeceğimizede bağlı ..macmı izliyoruz bira yada farklı bi ickimi içiyoruz yoksa o kuruyemişten biraz sonra cıkacağımız maç için bi dopingmi bekliyoruz sıralamayı ozaman daha mantıklı yaparız bence:))

0|0
    0|0
  • yok bence tek çeşit olsun o da en sevdiğin şey olsun ÇD

0|0
    0|0
  • fındık varsa fındık, badem içi varsa badem içi ehh o da yoksa muhakka soslu mısır vardır.

0|0
    0|0
  • tuzlu fıztık badem fındık antep fıstığı şeklinde yerdim ama sarı leblebi olmasın onu sevmiyorum :D

0|0
    0|0
  • Ortaya bir karışık alayım :D

0|0
    0|0
  • fındık fıstıkları özellikle tüketirdim gerisi teferruat zaten migdeyi doldurmaya değmez"

0|0
    0|0
  • ayçekirdeği fındık ceviz üzüm

0|0
    0|0
  • Kuru yemiş pek sevmem.Fıstık olabilir.

0|0
    0|0
  • Sadece soslu fıstık ve mısır

0|0
    0|0
  • antep badem ve tuzlu leblebi

0|0
    0|0
  • fındık , fıstık . badem ceviz içini yerdim . çekirdege düşmezdim :))) bakmam bile

0|0
    0|0
  • tv de guzel bı film varsa kendımı kaptırırım kaseyi bile yerim:)

0|0
    0|0
  • badem ceviz findik kuru uzum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Badem hariç hepsi olsun.Sıra farketmez.

0|0
    0|0
  • ne gelirse yerim :)

0|0
    0|0
  • fındık, fıstık, badem, ceviz, ay çekirdeği, kabak çekirdeği...

0|0
    0|0
  • çocukluğumda ve aslında hala üzüm ve leblebi severdim..onlar ayrı olacak bir yerde..onun dışında da ortaya karışık..az ve öz yenildiğinde enerji deposu..

0|0
    0|0
  • badem, ceviz kuru kayısı eşliğinde...

0|0
    0|0
  • sıralamaya gerek yok sevdiklerim varsa..

0|0
    0|0
  • Soslu fıstık sadece

0|0
    0|0
  • fındık fıstık badem sarı nohut cıtır cerez mısır olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...