Bir gün sabah uyandığınızda dünya üzerinde sizden başka kimsenin kalmadığını düşünün

Bir gün sabah uyandığınızda dünya üzerinde sizden başka kimsenin kalmadığını düşünün her taraf sessiz yaşam belirtisi yok insan yok ne yaparsınız ?

Millet uzun cevap verin merak ettim :)

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• bu durum biraz üzücü olurdu heralde ilk gördüğüm bakkalın kilidini kırar içkileri alır alışmak için kendimi teselliye başlayabilirdim veya gördüğüm lüks bir aracı çalıştırmayı deneyebilir yan komşunun evine girip onun tvsini izleyebilirdim nasılsa kimse yok ama ilk başta inanamayıp kamera şakasımı lan bu gibi bağıradabilirim ,olsada görsek dedirtti içim ürperdi akabinde :D:D:D

0|0
    0|1
    • bende öyle yapardım tekel bayi soyardım soymazdım alırdım gerçi nasılsa benim :D

• satmıyacağız ki kullanacağız hem bir kapitalist düşünce satılamıyorsa değersizdir olmuyor ama :D:D::D

• bikere neden satalımki darphane bizim bankalar bizim zaten :D

Kızlar Ne Diyor 7

• ohh ne guzel

0|1
    0|0
  • oğlum da mı yok. çok ürkütücü.

0|0
    0|0
  • sadece dua ederim başk hiç bişey yapmam

0|0
    0|0
  • Yaşamaya devam etmeye çalışırım sahafa gider sürekli kitap okurum imkansiz şeyler üzerine hayal kurmak komik oluyor ya :D:D

0|0
    0|0
    • o kadar imkanın varken herşey seninken kitap mı okucaksın bilgiye ne gerek var :)

• Bi bilsem :D Yemekleride netten öğrenirim o zaman ya istemiyorum ben bu soruyu düşünmücem gidiyom :D

• iyi günler :D

• İlk yıl: Ohhhh kafamı dinliyorum

İkinci yıl: Pöf herşeyi ben yapıyorum, sıkıldım

Üçüncü yıl: Allahım al canımı :(

0|0
    0|0
    • ama düşünsene tüm evler arabalar senin hayvanlar var ama insanlar yok kötümü olurdu

• Ben yalnızlığa dayanırım. Ama çocuğum dayanamaz. Başka kardeş diceksin ama kan bağı var o kardeşle ne kadar iyi geçinebilir. Eşi olmayacak, çocuğu olmayacak. Çocuğuma bunu yapmam.

• evet belkide olabilir

• oh sonunda dualarım kabul odu derdım:))

0|0
    0|0
    • senden başka hayat belirtisi yok ama zor olmucakmı :)

• çok macera arıyosun :D

• bunun gibi mi uzun cevap verelim sana burada bu saatteeeeeeeee

0|0
    0|0
    • bu saatte diyosunda fark ettiysen hala yatağın yerine burdaysan bişeyler yapmak için duruyosun :)

Erkekler Ne Diyor 8

• tamam yalnızlığı seviyorum ama o kadarda değil..

0|0
    0|0
  • bi sigara yakar rüya mı değilmi diye düşünürüm.. sonra rüya olmadığını anlarım nüfus sayımı var heralde kimse sokakta yok derim sonra şakamı lan bu derim sonrasını bilmiorm :D

0|0
    0|0
    • :D kötümü olurdu tüm dünya senin olsaydı :D

• bi virüs yayıp herkesi yok edelim dünya bize kalsn nihahaha 3:) :D

• hemen hemen baslayalım buna:))

• yalnız kalsan hayatın ne anlamı kalır ki yalnızlık iyidir ama bahsedecek birileriolsun yanızlığı muhtemelen ben intahar ederim öğle birşey olsa

0|0
    0|0
    • intiharı nasıl ederdin basit bi silahlamı

• zaten hemen etmem ama yalnızlıktan sizofrengi olurum belki çok dostum olur onlarla takılırım :D

• hahaha :D

• ben esaneyim derdim

0|0
    0|0
  • Uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun uuuuuuuuuuuuuuuppppppppp uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzzzzuuuuuuuuuuuuun cevaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap.

0|0
    0|0
  • huzurla son uykuma yatarım

0|0
    0|0
  • çıplak çıplak dolaşırdım :)

0|0
    0|0
  • bütün kadınlar da mı gitti?

0|0
    0|0
    • herkez 1 kişi bile yok

• dünyada tek kalsan ferrari mi alacaksın?

• yaa kafanızı dınleyın ıste her şey beles trafık yok ıstegın yere gıt ıstedını yap hersey senın yaa denemedıgın deneyemedıgın herseyı yap keske böyle bı sansım olsaydı:(

Yükleniyor...