Bazen ilgili bazen ilgisiz. Facebook'ta beni kıskandırmaya mı çalışıyor?

Bir çocuk var..Onu seviyorum..Ama o öyle şeyler yapıyor ki seviyor da olabilir, sevmiyor da...Bir gün ilgili davranıyor, bir gün ilgisiz..Arkadaş gibiyiz ama bazı şeylerine bakınca gerçekten bana hisleri var diyorum, bazen de alakası yok diyorum...

Facebook'da yazdığım iletileri okuyor, altındaki 40,50 yorumu da okuyor üşenmeden. Bir sefer erkeklerle alakalı şeyler yazmştım, sohbette gelip laf attı konuyla alakalı ordan biliyorum...Son zamanlarda sohbetten kavga ettik..Benim hatam uyuz şeyler yazdım konuşurken...Bu kimsenin fotoğrafını hayatta beğenmezdi..Okulda bir kız var. Kaşar resmen. Arkasından laf sayardı. Gitmiş fotoğrafını beğenmiş. Şimdiye kadar fotoğrafını beğendiği ilk kız. Sonra bir kaç manken model sayfası beğenmiş facebookda. Benimle kavga ettikten sonra oluyor bunlar. Ama görüp görmediğimi de bilemez..Ben yine de kendime bağladım, kıskandırmak gibisine. Olabilir mi?

Çok dertliyim dostlar çok çok çok...yardım edin bana..

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne kadar büyük bir sorunmuş...Ya arkadaşım biraz kendinize gelin lütfen çocukca şeyler bunlar.Siz dert görmemişsiniz hayatnızda neyse.

0|0
    0|0
  • Çok fena evet haklsın... :Pp

0|0
    0|0
  • kesınlıkle pesınden kosturmaya calısıyo aldırma sende ulasılmazı oyna

0|0
    0|0
  • sevgilinin yaptığı çok cocukca davranışlar bence,bu ilişkide olgunluk göremedim pek :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...