Acaba benden soğumuş mudur

arkadaşlar ben 18 yaşımdayım sevgilim ise 23 yaşında ve yurtdusuyla alakalı aile şirketleri var annesi ve bir abisi hariç bütün ailesi rusya- oddesa da kalıyor iş nedeniyle burdaki bütün işlere sevgilim bakıyor burdaki ofis le mağazayla ve depoyla kendisi ilgileniyr çok yoğun bu aralar daha da ygun iş sezonunun açıldığını söylüyor bu yüzden benle ilgilenemiyormuş ama ben rahatsız oluyorum beni takmadığını düşünüyorum beni grçekten seviyor bu da var sevdiğini belli ediyor çünkü. dün neden bana soğuksun dedim soğuk değilim çok yorgunum ne olur üstüme gelme dedi hiçc aşkımda demiyosun dedim farzet biz 8aydır evliyiz ve iş sezonu başladı böylelikle cicim ayları bitti dedi... mesajlarında tek bi hitap sözcüğü bile kullanmıyor arada sırada kullanıyor kısa mesajlar atıyor çalıştığı için bütün işlere o bakıyor acaba benden gerçekten soğudu mu ki yoksa iş yüzünden mi ilgilenmiyor...? :(

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• bu yüzden aynı konu yüzünden sevgilimle bugün ayrıldık o ayrılmak istedi bende çok yoğunum ilgi göstermiyomuşum ama artık daral geldi bana aynı konu yüzünden sevgilimi işime tercih etmem ilk önce işim gelir ama sık sık böyle konuştuğu için soğudum tabi anlayış gösterseydi sevgim artardı...

1|0
    0|0
    • o da sen gibi düsünüyorsa eğer.. anladığım tek iki şey war.. ya soğudu yada anlayıs bekliyo

• teşekkürler..

• gerçekten hem yoğunken hemde sıksık mesaj beklersen çok sinir bozucu oluyo ama sabretse beklese anlayış gösterse ben zaten işim bittiğinde çok ilgi göstermeye çalışıyorum. ama sabredemedi bugün kesin ayrılmak istediğini söyledi bende böyle olacaksa sabredemeyeceksen sen bilirsin dedim..

Erkekler Ne Diyor 11

• rusya odessa mı :D senin yaşın kadar kızla birlikte olmuştur o orda :) k.bakma seni üzmek istemem ama gerçekleride bil

0|1
    0|0
    • Rusya ya kendisi gitmiyorr arkadasım abileri dayıları orda kendisi hiç gitmedi daha dedim ya burdaki bütün işlere o bakıyor...

• hımm pardon yanlış anlamışım o zmn...

• Sorun değil.. Asıl sorun ortda...

• Bana kalırsa daha kesin ortada birşey yok bence sen biraz rahat bırak onun mesj atmasını bkle eger o atarsa soguma yoktur ve gerçekten iş yüzünden ilgilenemiyordur. Eger atmazsa zaten herşey ortada .

1|0
    0|0
    • her sabah mesaj atıyo beni uyandırıyo geceleri uyumadan önce arıyo hatta az önce beni kıskandığı için kavga ettk ama arayı o düzeltti çok kfam karısık :S

• soğuduğu kesin insan ne kadar yoğun olursa olsun unuturmu sevdiğini iş şahane bahanede

1|0
    0|0
    • öyle mi diyorsun.. ne yapmalıyım ben simdi ya...:(

• malesef senin yapacağın tek şey beklemek eğer kendini senin yerine koyamıyorsa yapabileceğin hiçbirşey yok.

• kızım sen kendini rus çıtırlarla meleklerle birmi tutuyosun yaa gec bunu gercek dünyaya dön kızım hayatında hıc rus kızı gördününmü görsen cvbı zaten kendın bulurdun sen başlkasını bul güzelim fazla üzülme ok

0|0
    0|0
    • İstanbul LaleLi de oturuyosan sen de Ruslarla ne derecede samimiyet kurulduğunu anlarsın canım... anlamıyosun heralde iyi oku rusya ya sevgilim hiç gitmedi

• buzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

0|0
    0|0
  • umarız iş koliktir

0|0
    0|0
  • İş yüzünden ayrılan, boşanan kişiler çok :S

0|0
    0|0
  • soğumuş senden sanırım

0|0
    0|0
  • senden soğumuş o yaa

0|0
    0|0
  • kesin soğumuştur

0|0
    0|0
  • bence bu ilişkinin enerjisi bitmiş heyecan kalmamış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yoğunum dio çocuk ztn yorulmş hala aşkım demiosn diosn ya halden anla acık

0|0
    0|0
    • ama bende ilgi bekliyorum bugün eve 12de geldi işten. erken geldiği en az saat 9. geldikten snra yatmadan önce bi on dk knussak yter bu aralar o bile yok önceden sabaha kdaar konusurduk

• dedimya biraz sabret işlerni rayına oturtsn yin eski haline döner

• evli misiniz sevgili mi anlamadım

0|0
    0|0
  • sogumus olabilir

0|0
    0|0
  • İşi vardır :D:D Ders çalışırken meşgul olursun kimseyle uğraşmak istemezsin ya öyledir onunkide üstüne gitme yalnız bu işler ne zaman yoluna girer Allah bilir olmazsa şirkete katıl sende :))

0|0
    0|0
    • Hani takip ediyorumda çalışıyo ordan buraya koşturuyor ama inan ki bu iş sezonu muymus neymis hemen bitsin istiyoruum...

• Hayırlısı inşallah :))

• Olabilir :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...