Gaziantepspor 0-1 Galatasaray. Yorumlarınız?

Gaziantepspor 0-1 Galatasaray. Yorumlarınız?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim son dakikalarda kaybettiğimiz puanlarla onların son dakika kazandığı puanların yerini degistirsek 20 puan farkla şampiyon olurduk

0|3
    1|2

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 14

• -1 averajlı ölümüz dahi liderliğe yükseliyorsa, iç sıkıntılarını halletmiş bir dirimiz ne yapmaz :) gruplaşmalar/bilenmeler var takım içinde, maçı izlerken bunu hissettim.

iyi futbol beklenmez şu halde. 3 puan güzel. ilk devreyi ne kadar az hasarla atlatırsak o kadar iyi.

Hamit'e ayrı parantez açmak lazım. şaşırtmadı. her zamanki gibi kötüydü, istikrarını hiç bozmuyor. Schalke deplasmanı hariç, geldiği günden bu yana tek maç kurtarmışlığı yok. iyi çalışmıyor demek ki. mental olarak da hazır değil.

bu maç bir kez daha gösterdi ki. striker, hırçın, "iş bitirir" bir golcü gerekiyor GS'ye. forvet hattımız çok kısır. aslında bu sıkıntı uzuuuun zamandır yaşanıyor. duran toplarla ya da Chedjou'nun sürpriz kafa golleriyle nereye kadar gidilir. İYİ BİR GOLCÜ şart.

Hamza Hoca'yı yoğun bir mesai bekleyecek.

1|0
    0|1
  • Zor oldu ama iyi oldu en azından doğru taktikle çıktı Antepte kaçırdı ilk yarıda ama en net pozizyon sneijderin pozizyonuydu atsak daha rahat çözülürdü maç ama uzun bir aradan sonra sanırım 11 maç sonunda gol yemeden bitirmek sevindirdi beni.

1|0
    1|1
  • Hakem son dakikalarda uydurma frikikle G. Saray'a golü attırdı.. Oyuncular son dakikalara doğru sürekli kendilerini yere atmaya başladı, hakem de basit basit fauller çalıp g. saraya duran top şansları verdi..

Sonunda bir tane attırdı.

0|4
    2|2
  • Galatasaray'da ki şans Beşiktaş'ta olsa oynadığımız futbolla açık ara liderdik şu an. Attıkları 13 golün 7'si duran top 2'si son dakika. Hiçbir şey oynamadan duran toplar sayesinde maç kazanıyorlar.

0|1
    0|0
    • sen üzerine alınma seni veya buradaki başka üyeleri rahatsız etmek için koymadım sadece benim inadım bir kişi bize saygı duymuyor durmadan 4saray 6s gibi şeyler yazıyor sizlik değil yani :))

• hakem sayasinde yendiler

1|1
    1|0
  • Güzel bir 3 puan oldu

0|0
    0|1
  • Demek ki Gaziantep, ligin en kötü takımı.

0|0
    0|0
  • ucuz yırttı galatasaray. ama böyle gitmez zorlu maçları var

0|1
    0|0
  • Onu bunu bilmem şampiyon Beşiktaş !

0|1
    0|0
  • galatasaraylıyım ama burak = bal kazanına düşmüş topçu

0|2
    0|0
  • Gaziantepe koyuyoruz başkaları inliyor, hakemle kazanılmışmış :)

1|0
    0|2
  • Hafif bir kıpırdama var takımda fakat yinede yetersiz, takımda selçuk ve burağı kestinmi inanılmaz potansiyel var tek tek baktığında ama önemli olan potansiyeli kullanabilmek..

0|0
    0|0
  • Zor zoruna aldik vlla

0|0
    0|0
  • Lanet olsun yine son dk da aldilar maci

0|0
    0|0
Yükleniyor...