Servet Tazegül, helal olsun. O bunu çok hak etti değil mi?

Tebrik mesajları burdan da yağsın Türkiyenin Servet'ine haydi:)

Hikayesini bilen var mı bilmiyorum aranızda;ama inş annesi onu gökyüzünden izleyip gururlanmıştır tüm Türkiyenin gururu Servet Tazegül helal olsun.

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• kendisini tebrik ederim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Tebrikler Servet.

1|0
    0|0
  • KEndisini tebrik ederim iyi oldu.

ama diger ülkeler birden cok cok fazla altın alırken bizim 1 altına böyle sevinmemiz ilginc.

Ayrıca ilk defa olimpiyata gidiliyor denmesini bir türlü anlamadım.

hiç mi uluslararası musabaka yaşamadı bu ülke ? sacma buluyorum böyle olimpiyata gitmeyi büyütenleri.

Sertveti tebrik ederim süper birşey.

0|0
    0|0
  • almanya ve bir asya ülkesi cazip teklif getirmiş. türkiye adına yarışacakmış. bu ülke değerini bilir inşallah.

0|0
    0|0
  • Sporcumuzu tebrik ediyorum. Annesine Allah rahmet eylesin. Spiker annesi hakkında konuşunca gözü doldu:( Spiker farkına varınca konuyu değiştirdi.

1|0
    0|0
  • daha 2-3 gün önceden soylemiştim burada servetin altın madalya alacagını.şimdi sıra nur'da..saat 19 da yarı final maçı var mutlaka izleyin

1|0
    0|0
  • İyi iş çıkardı ...

1|1
    0|0
  • Helal len sana :))

1|1
    0|0
  • Adamın hammaddesi...Başbakan altına boğacak onu

2|0
    0|0
  • Helal etsin haketti

1|1
    0|0
  • Tebrik ettim çocuğu aferin.

1|1
    0|0
  • :D:D gecen sene de 9-8 yenmıstı iranlıyı kocum benım helal olsun :DD:

1|1
    0|0
  • Aslında Türkiye'nin en büyük problemi ne biliyor musun?Vizyonunun olmaması.Misal diyelim ki şimdi olimpiyatlarda X spor dalı yok.Ama alınma ihtimali var.Türkiye buna hiç hazırlık yapmıyor.Oysa ki birkaç sene sonra bu spor dalı alınıyor.Ama diğer ülkeler yetiştirmiş oluyor.Yani Türkiye,hep geriden takip ediyor.Misal benim yaptığım spor BJJ.2016 yılında olimpiyatlara girmesi muhtemel.Ama Türkiye'de bu sporu yapan az sayıdaki kişi Londra'daki,Tokyo'daki vs gib turnuvalara kendi çabalarıyla katılıyor.ABD'de diğer ülkelerde bir dünya BJJ salonu var.Bu olimpiyatlara girdiği zaman adamlar bizden 6-0 önde başlamış oluyorlar.Dolayısıyla kaybetmemiz son derece normal.Daha önceden kestirme gibi bir huyumuz ve yeteneğimiz yok.

0|0
    0|0
  • minderin efendisi :D

1|0
    0|0
  • Hikayesini bilmiyorum malesef, fakat karsilikli mahalle maclari yaptigimizi hatirladim gazetelerde resmini görünce.

0|0
    0|0
  • Helal olsun

1|0
    0|0
  • Madalya sıralamasında sondan 2.yiz, ama yinede Servet Tazegül altın madalya zevkini yaşattı :)

1|0
    0|0
  • Tebrik ederim onu tek altın madalyamızı kazandırdı helal olsun

1|0
    0|0
  • helal olsun

1|0
    0|0
  • Servet ama belli etme ..(:

0|1
    0|0
  • gökyüzünden nasıl izleniyor acaba?

0|1
    0|0
  • haketti aslan parçası

0|0
    0|0
  • haketti

0|0
    0|0
  • Helal olsun ona

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet cidden çok mutlu oldum orda bayrağımızı görünce ve istiklal marşımız okununca =) şimdi de burcu sopanın üstünden atlama sporunu başarcak gibi.şu an başarılı ilerliyo hadi bakalım dua edin.onların hepsi haç işareti yapıyo bizde dua edelim.herkes neye inanıyosa ona göre dua etsin =)

1|1
    0|0
  • helal olsunn

1|1
    0|0
  • İlk ve tek altın madalyamız sayesinde oldu.O helal etsin hakkını.

1|1
    0|0
  • gurur duydum bu ufak tefek adamın bize yaşattığı devasa mutluluktan ...

1|0
    0|0
Yükleniyor...