Her erkek 'abi ciddi ilişki istiyorum' der. Ama ortada düzgün kız yok. Kızlara sorsan sevilecek adam yok.

Ya herkes aynı arayışta. En fırlamasının da şikayeti bu en duygusalının da en mülayiminin de, hepsinin. Ne yapsak ne yapsak düzgün kız ve erkek arayanlar diye site mi açsak? Neyse ben derim ki şartlarla şurtlarla başlamayın. Gönlün nerde kimle mutluysa ona doğru kanatlan. Düzgün, eğri, yamuk sınıflandırırsan zor be işiniz kardeşim.

Güncellemeler:
Neyse sorumuz şu bu şikayette bulunanların hepsinin genelde birden fazla veyada mutlaka bir görüştüğü oluyor aralarda özellikle erkekler siz söleyin neden bu sınıflandırma. Neden o hanım neden bo oynak neden o edepli giyinio neden o açık giyinio veyada daha neler neler biliyorsunuz. Sonuçta o yanınızdakilerin yanında keyif alıosunuzki onlarlasınız. Neden mutluluğu bu kadar uzak kılıosunuz kendinize. Sizdeki bu ayrım neden

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• bence sorun tamamen erkeklerde. her türlü fırlamalık yapılıyo çıkılmadık kız kalmıyo nerdeyse her kız tamamı olmasa da bi şekilde cinselliğe ikna ediliyo (erkekler bunu genelde 18-25 yaş arası yapıyo) yaş evliliğe yaklaşınca da bi düzgün kız bulamadım deniliyo. şimdi her erkeğin ortalama 10 kızla çıkıp bişeyler yaşadığını düşünelim (ortama 25 ine kadar) ki bence daha fazladır genelde ee sonrada düzgün kız yok bi düşün acaba neden? sen ve senin gibi düşünüp yaşayanlar yüzünden olabilir mi? herkes gençlik hovardalığında ne kadar çok kızla çıktığıyla övünür ama evlenirken el değmemiş kız ister bu ne kadar mantıklı?

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• insanlarin cogu ne aradigini bile bilmiyor ki :D kendileri daha vasatken utopik sevgili arayip bulamiyorlar

1|1
    0|0
  • birincisi bizim toplumda ne istediğini bilen ama uygulayamayan ürkek bi kadın topluluğu coğunlukta...

ikincisi ne istediğini bilen uygulamak isteyen ama sevebileceği kızın bu korkusundan dolayı dışarı cıkan o azınlığa doğru yol alan erkekler var...

bunu illaki +18 olarak düşünmeyin... düşün bi erkek bi kız flört ediyor... 2-3. aydan itibaren ne ayı hafta diyeyim, muhabbet edecek konu bulamıyor o kadar konuşulacak şeyden... ya da konu bulunuyor ama kavga konusu... e iki tarafta mutsuz ama seviyorum diyorlar devam ediyorlar... bi coğu da gözle görülür ya da görülmez (kadın toplum baskısından yapmaz) erkek gidip başka kadınlara gözünü çeviriyor...

bunun gibi çok özellik var senin bahsettiğin gibi... emin ol aşkın adı yakında deneme tahtası olacak...

0|0
    0|0
  • e karsımıza cıktıda bızmı ıstemedık ha cıkanlarda hakketmıyolardı ki gıttıler

0|0
    0|0
    • gittilermi senmi beğenmedin

• ya bıraz ılerleyınce evlılık konusuna gelıyo iş hemen dah 6 ay oluyo baslıyo hepsı sankı kurulmusunuz gıbı oda benım işime gelmio bıtıo

• gidiyorlar cünkü karakteri zayıf oldukları için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimin karşısına nasıl insanlar çıktı bilemeyiz ama doğru olmayan bir insanı sırf evlenmek istediği içinde hayatına sokup eş yapamaz.Erkekler ortalama 28 yaşına kadar sürekli flört ediyor daha sonra aile baskısı başlıyor oğlum yaşın geldi artık yokmu birileri artık evlen vs baskı yapıyorlar erkeklerin o zaman kafasına dang ediyor bir şeyler.Bakıyorlar etraflarına aradıkları tipte kişilikte birisi yok bu sefer başlıyorlar hayata isyan etmeye adam kalmamış biyasada insan kalmamış.Erkeğine shaip çıkan kadın kalmamış namuslu kız kalmamış vs.EEEE dur bir dakika bakalım orada bu zamana kadar kızlarla gönül eğlendiren sen ve senin gibi erkekler değilmi kız ciddi düşünüyor belki ama siz laylaylomlarda olduğunuz için kızları terk ediyorsunuz.Ya da bahaneler arıyorsunuz tartışıyorsunuz ayrılıyorsunuz.Bazı bayanlar hakediyor ama bazılarıda haketmiyor dünya hiç adil değil bu konuda.Karşımıza çıkan insanları iyi seçmeliyiz.

0|0
    0|0
  • Aşkı bulamayn ınsanların söylemı yaptıklarına kulp takmaları..

1|0
    0|0
  • Bu neye benziyor biliyor musun? Öğretmen açığı çok olan bir ülkede, öğretmenlerin yıllardır atanamasına. Biraz lafla yol alan milletiz.

0|0
    0|0
  • Düzgün dediğimiz kişler bizim isteklerimizi yapmayınca düzgün gelmiyor bence sorun bu,iki tarafta ben mutlu olayım diyor öncelikle

0|0
    0|0
  • klavuzu karga olanin... diye bi cümle baslar hani? o geldi su an aklima ama sonunu birtürlü hatirlayamiyorum.

0|0
    1|1
Yükleniyor...