Burada işi gücü olmayan insanların takıldığını düşünüyorum. Peki ya siz ne düşünüyorsunuz?

Burada işi gücü olmayan insanların takıldığını düşünüyorum. Peki ya siz ne düşünüyorsunuz?Yanı soru yanlıs anlasılmasın bol vaktı olan ınsanların takıldığını düşünüyorum. Saygılar herkese:)

0|0
16|16

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle hoşgeldin resim iyi olmuş.şu an çalışmıyorum o yüzden bir süre buralardayım ama fazla sürmez bırakırım.gereksiz kişi çok azda olsa gerekli insan var.bu ülkeden bahsediyorum.burası ise ufak bir yansıma.hayatta daha önemli şeylerin olduğu kesin.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler. Bu konuda kesınlıkle haklısınz

• Cok guzel bir cevap olmus benden +

• teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 16

• katılıyorum vakti zamanı bol olan insanlar takılıyormuş gibi geliyor banada

0|1
    0|0
  • vaktim bol tatildeyim. gerçi finaller dışında her Allahın günü giriyorum sanki

0|0
    0|0
  • evet bu ara bol vaktim var..tatildeyim :))

0|1
    0|1
  • Her insanın boş vakti vardır.

0|0
    0|0
  • Kendimden yola çıkarak sonuna kadar katılıyorum sana.

0|1
    0|0
  • katılmıyorum

0|0
    0|2
  • hmm şimdi bundan ne çıkaralm kardeş tespitin nedr?

0|0
    0|1
    • Evet bos vaktı olanlar takılıyo dıceksın yada hayır oyle degıl bu durum böle dıceksın .Tespit etmeye calıstıgım nokta bu

• her yerde oldugu gibi burda da var tabii ki

şaşırdın mı?

0|0
    0|0
  • Hayır, 7 24 takılmak var arada bi bakmak var. Bu arada resmini değiştirdiğin için çok teşekkürler. ' . '

0|1
    0|1
  • aynen öyle

0|0
    0|0
  • evet bu aralar işim gücüm yok ama günün her saati burda değilim

0|0
    0|0
  • Özel bir şirkette, üst düzey yöneticiyim.

0|1
    0|0
  • yani

0|0
    0|0
  • hiç bol vakdim yok..acayip yoğunum..şu an bile telefonda konuşurken sana yazıyorum.

0|0
    0|0
  • O zaman sende bizdensin.

0|0
    0|0
  • umrumdisi.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 15

• doğrudur benim işim gücüm yok.

0|1
    0|0
  • valla ben gündüzleri pederle çalışıyoz şantiyedeyim ordan şirkete geçiyoz akşam üstü notere bankaya eve akşam yemek ben dışarıya takılmaya saat 1 olur evimdeyim ve burdayım çok sosyal biriyimdir sadece geceleri giriyom hiç te boş biri değilim yani :D gece uyku olmuyo burdayız işte kanki böle :D

0|0
    0|0
  • yok la üyelerin çoğu özel bir şirkette üst düzey yönetici olarak çalışıyor.

0|1
    0|1
  • Olur mu ben kadrolu Süpermen'im..

0|1
    0|0
  • doğru tespit öyleyim..

0|0
    0|0
  • Sen çok yanlış düşünüyorsun kardeşim :/ Gün içerisinde 24 saat olduğu ve burda günlük 1 yada 2 saat takılmak işsiz güçsüz olduğunu göstermez üzgünüm :/ Şöyle kabataslak bir hesap yaparsak seninle. Sabah 9 akşam 7 çalışan birisi işten sonra 4 saat akarken gece 11 ile 1 arasında burda takılabilir. Benden bahsediyorum -_-

1|0
    0|0
    • Haklı olabılırsınız sozum sıze yada sızın durumuzda olanlara degıl grcekten vaktının tumunu burda harcayanlara

• Vaktinin tümünü burda harcayanlar zaten gayet açık bir şekilde işsizim güçsüzüm avarel gibi burdayım hep diye bağırıyor :)

• Buraya takılmasan bile elle tutulur gözle görülür bir iş yapacağını zannetmiyorum. Saygılar.

1|0
    0|1
    • Sizin söylediklerinizin bi ispatı yok:)

• İspata gerek yok. Soru soruş tarzı, imla ve bir adet profil resmi yeterlidir analiz yapmam için.

• Sizin analizin bi ispatı olmadığı gıbı bı önemide yok:)

• işi gücü olmayan insanların burdaki insanlar için işi gücü olmayan insanların takıldığını düşündüğü ihtimalini düşünüyoum..

0|0
    0|0
  • Ülkede büyük istihdam sorunu var biz de kahveye takılmak yerine burda takılıyoruz.

Kızlar var ortam güzel.

0|1
    0|0
  • akşam bazen 8 bazen 9,10 gibi giriyorum geceye kadar gidiyor, 12, bazen 2, bazen 3e kadar kalıyorum, sabah 9da işe gidiyorum vakit bulursam arka odada kestiriyorum, gayette işim gücüm var.

0|0
    0|0
  • ben öğrenciyim

0|0
    0|0
  • Ameleyim tabletimle giriyorum.. İnşaatta wireless var olama mı ?

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey göründüğü gibi değildir , herkesin bir amacı vardır bu sitede takılarak

0|0
    0|0
  • Evet okullar kapalı .. Bu aralar amele yanığı gibiyim . Kapalı olduğundan işim gücm yok .

0|0
    1|0
  • katılıyorum pampa

0|1
    0|0
Yükleniyor...