Erkek arkadaşınızla en yakın dostunuz birbirinden nefret etse ne yapardınız?

En büyük çelişkilerden biri..erkek arkadaşınızla en yakın dostunuz birbirinden nefret etse ne yapardınızz?

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• kendi aralarında çözsünler ama gelipte bana derse seçim yap en yakın dost tabikide beni seven birisi benim için katlanır böyle bir seçenekde sunmaz

1|0
    0|0
    • ama yap tercih yaptıran dostsa?

• dostumda böyle bi şık sunmaz benim sevdiğim kişiye saygı gösterir hep hatır içindir hatrım için katlanır ama illa bir şık varsa dostumu seçerim

• genelde en yakın arkadaş kazanıyor ;)

1|0
    0|0
  • barıştırmak için yol arardım sonuçta tercih yapmaya bırakabilirler seni ve bu çok yanlış orta yol bulup barıştır bişeyler yapyani

1|0
    0|0
    • hayatında bu kadar inatçı iki insan göremezsin amaa..

• teşekkür ederim :)

• Rica Ederim

• TABİKİ ARKADASA YOL VERMEN GEREK. KİMSENİN OTORİTESİ SEVGİNİN ÜZERİNDE OLAMAZ.

1|0
    0|0
  • Ben senin tapulu malın değilim. Her insanın yeri ayrı.. Deyip ...Postamı koyarım..

1|0
    0|0
  • en kısa sürede seçim yap , hatta anında seçim yap .

ben olsam senden önce seçim yaptırırdım diyemem çünkü ben bir şekilde yapardm ya bırakırdım seni yada alırdım ( yani arkadaşın için üzücü olurdu) .

bence seç birini uğraştırma insanları

0|0
    0|0
  • Çok basit. Onları bir araya getirmezdim.

0|0
    0|0
    • zaten kendileride gelmek istemiyo ama ister istemez insanın üstünde bir baskı oluuyo

• Öyle bir sorunum hiç olmadı. Baskının başını taşla eziyorum.

• ne güzel =)

• Hodri Meydan Derdim,Kimin Saçı Uzunsa O Kazanırdı..Çünkü Kız Kavgasında Saç Kalmıyoda Kafada...

0|0
    0|0
  • İkiside erkekse yalnız bırakılmazlar dövüşürler kan bile çıkabilir.

0|0
    0|0
  • neden nefret edıyor

0|0
    0|0
    • sevgilimle kısa süreli ayrılık yaşadığımızda sevgilim bana ulaşmak için arkadaşımdan yardım istiyo ve arkadaşım reddediyo.

• hic

0|0
    0|0
  • ben karışmam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• küs olsunlar ne olacak ki konuşmak zorunda değiller sadece burdada neden nefret ettikleri önemli

1|0
    0|0
    • çünkü sevgilim arkadaşımda resimlerimin ve o tarz şeylerin olmasını istemiyor ve buna benzer birçok konu daha..

• :)

• oyy cok kötü ya:S:S

1|0
    0|0
  • Sevgilimin yanında olurum. Çok net söylüyorum bunu. Liseli değilsen eğer bu böyle olmalı. Arkadaşın da bir süre sonra hayatını kuracak sevdiği adamla sen ortada kalıcaksın. Ama her gün yeni arkadaşlar edinebilirsin.

2|0
    0|0
    • ama ayrıldıgında kim desteklicekk seni:S o zaman efil efil arkadaşını ararsın

• tek bitane arkadaşı yok ya bu kızın? ilişkisi ciddiyse sevgilisini seçmeli. hem arkadaşı da mutlu olmasını istiyorsa destek olur köstek olmaz.

• Oyle bir durum yaşıyorum şuan. Onları karşı karşıya getirme olsun bitsin. Sen mutlu o mutlu siz mutlu :D

1|0
    0|0
  • aralarını yapmaya çalışırım genelde

1|0
    0|1
  • ben de daha beteri var kuzenimle erkek arkadaşım anlaşamıyo mümkün olduğunca uzak tutuyorum onları

1|0
    0|0
    • arada kalmıyo musunn?

• o zamanda erkek arkadaşın tribinden oturulmuyo bile.. =(

• söyleme bilmesin ben öyle yapıyorum eve gelip bakar mı :S

• erkek arkadasım da yok en yakın dostum da yok

RAHATIM =D

1|0
    0|0
  • Anlasmak zorunda değiller.

Bir sey yapmam.

1|0
    0|0
  • konusmak ıstmezse kendı bılır ben onun için dostumdan vazgecmem

0|0
    0|0
    • dostda konuşmak istemiyor

• tamam konusmasın onlar sorun dııl benım için kımseye zorlayamam ben

• onları sık sık karşı karşıya getirmezdim

0|0
    0|0
    • ama ortamdan dolayı gelmek durumunda kalabiliyolar

• Beni ilgilendirmez, aralarında olan bişey kendileri halletsin

0|0
    0|0
    • ama banada sıçrıyo bazen tercih etme durumuna bile dönüşebiliyor.

• Kendiniz halledin deyin. Baktın olmuyor yakın dostunu at, gerçek dost olsa böyle bişey çıkmaz ortaya

• Erkek arkadaşımın en yakın arkadaşından nefret ediyorum ve erkek arkadaşımın beni seçmesini bekliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...