Onların egosu var peki ya ben ne yapmalıyım

sözlü olduğum bir sevgilim var ailesiyle görüşüyoruz 4 buçuk birlikteyiz sevgilimin ailesinin durumu gayet iyi benimde iyi ama onlar kadar değil şu ki gördüğüm bir çok davranış egolarını tatmin etmek için ablaları var onların yani sevgilim dışında gördüğüm bir çok şey ezme ben üstünüm demek adına yaşadığm çok şey var ve benim genel özelliğim kimseye asla kalkıp kötü birşey söylemem yanlış birşey söylemem ağır birisiyimdir tartışmalara girmem genelde en büyük cevabım susmaktır ve onlarda bunu yaptığında genelde susuyorum bu böyle mi olmalı devam etmeli insanların egoları karşısında ne yapmalı hep yüz yüze bakacağınz insanlar böyle özelliklere sahip olsa ne yapardınız

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• seninkide öyley olabilir emin olma derm ;)

0|0
    0|0
    • aslında onlar gibi değil:) para pul konularını çokta fazla açmaz onlar gibi:)

Erkekler Ne Diyor 1

• sen de egolu ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• köprüyü geçene kadar dayı demeye devam :)))

0|0
    0|0
    • :)yapamıyorum işte herkese karşı çok ağırım tartışma denilen bişi yook:) çemkirmek istiyorum ama yapamıyorum:):):):)

• anlıyorum seni :))) bunları içinde çok tutma ama birileriyle paylaş yakın bi arkadaşınla mesela o arkadaşını senin sevgilinin ablasıymış gibi hayal ederek konuş onla söyleyeceğini söyle rahatla :)

• sanırım rahatlamalıyım patlarsam iyi olmayacak:) sabır ve zaman rahatlamak bu kelimeler daha çok hayatımda olmalı sanırım teşekkürler değerli yorumlarınız için

Yükleniyor...