Aşkınız için ailenizi karşınıza alır mısınız?

Çok merak ediyorum, bu konuda duygularına sahip çıkmaktan aciz tek mal benmiyim diye :(

Sırf ailemin karşı çıkacağını bildiğim için duygularımı bastırmak zorunda kaldığım zamanları hatırladıkça kendime olan saygımı kaybediyorum adeta.

Ve şimdi yine aynı noktadayım: son zamanlarda hoşlandığım kişiye açılmayı ciddi ciddi düşünürken evde geçen bazı imalı konuşmalar karşısında yine umudumu yitirdim :(

Peki ya siz, sevdiğiniz zaman, neleri göze alıyorsunuz? Yoksa sizlerde benim gibi boynunuzu eğiyormusunuz hemen :(

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• benim sözüm kanundur.. kimse karışamaz sevdiğime.. annem babam ablam bacım abim mi tutacak yarimin ellerini de karar veriyorlar.. bi ben bilirim bir ben karar veririm...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben sadece başlık için konuşacağım...

benim ailem aşkımın karşısında değil ya yanındadır yada arkasında...

çünkü benim aşkım mantık sınırlarını zorlayan gerçek ötesi değil, herkesin kabullendiği ve yakıştırdığıdır...

0|0
    0|0
  • almam çünkü beni o kim olacaksa artık büyütmedi.hadi baba demiyorum baba olmayacak adam o ne dese boş olurda.Annem desin canımdan vazgeçerim bırak kızı.

0|0
    0|0
  • Mücadelemi sonuna kadar yaparım ama ailemi karşıma alma derecesine getirmem. Sonuçta üzerimde hakları var ve bilmediğim bir çek şeyi bilme ihtimalleri var. Gençliğin gaflet ve delaletine düşüp göremediğim gerçekler olabilir.

0|0
    0|0
  • sevdiğin adam sana annem kadar emek verdimi. fedakarlık yaptımı .. iyi düşün

0|0
    0|0
    • Sen hic annenin veya babanin da yanilabildigine tanik olmadin mi?

• diyalog. çözebilirsin. konus, tanıştır onları.

• olayını bana tamamen anlatırmısın dostum

0|0
    0|0
  • Almam,Ailem Herşeyden Önemlidir...

0|0
    0|0
  • ben almam karsıma kı :S

0|0
    0|0
  • alırım hiç affetmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben resmen imkansızları oynayan bir aşk yaşıyorum ne sevdiğim kişinin ailesi ne de benim ailem evliliğimize onay vermicek bunu biliyoruz. Ama buyüzden aşkımızdan nasıl vazgeçebiliriz ? Vazgeçebiliyorsan nasıl aşk bu? İlk rızalarını almaya çalışcaz ama olmuyorsa da onları karşımıza alcaz yapcak birşey yok.

1|0
    0|0
    • dogru valla. yapacak birsey yok.

• Ailem istemiyorsa konu kapandı demem, ailemin az çok nasıl birini istediğini bilirim.O kişiyi ne yapar eder babama sevdiririm Yani iki tarafıda dengede tutabilirim diyorum ama hayat ne getirir bilinmez.Şu da varki yanlışsa benim yanlışım olcak sonuçta benim tercihim benim mutluluğum ailemin bunu anlamasını isterim.Bir gün istemez iki gün istemez 3.gün kabul eder diye düşünüyorum :) Ama aile bu be bir anda kaldırıp atamam bir kenara karşılıksız sevebilen sadece onlar..

0|0
    0|0
  • Ben boynumu eğmedim annem istemedi ama ben direndim dinlemedim 2.5 yıl sürdürdüm ama keşke dinleseydim annem haklı çıktı ondan hayır gelmedi bana keşke başında dinleseydim :(

0|0
    0|0
  • asla almam.ailemden baska kimsem yok.onlarıda kıramam

0|1
    0|0
  • Aynı durumla bende karsılastım,cok acı ceke ceke de olsa vazgectım,ailemi asla karsıma almadım.

0|0
    0|0
    • peki bunun pismanligini hep icinde tasimayacakmisin? yani, ilerde ailenin onayladigi birisiyle birlikte olmaya basladin, sonra zamanla sorunlar cikti, mutsuz oldun...keske ailemin degil de, benim istedigim birisiyle birlikte olsaydim diye düsünmeyecekmisin? benim en büyük korkum bu :S

• Bilmem ,Allah düşündürmesin!Aksi durum olsaydı,busefer hayatta savunmasız ailesiz kalırdım.en küçük durumda sığınacak limanım olmazdı.Yaş kaç olursa olsun onların manevi desteklerini arıyor özlüyor insan...

• aıle hersyeden onemlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...