Sizce Cesare Prandelli'nin gidişi GALATSARAY için dönüm noktası olur mu?

Sizce Cesare Prandelli'nin gidişi GALATSARAY için dönüm noktası olur mu

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• bugün konuştum Hamza hocayla benim hazırladığım şekilde antrenman programlarını uygulayacak ve ben Florya nın gizli silahı olcam yani şampiyonluk yakın meşaleleri yakın cürrüüü :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Gordugum en mantiksiz sorulardan

0|0
    0|0
  • hamza hocayla 4. yıldızı takacağımıza şüphem yok eski bir Galatasaraylı olarak gelmesine çok sevindim takımı hareketlendirerek renk katacağından eminim

0|1
    0|0
    • Katılıyorum sana bende hamza hocadan çok umutluyum güzel bir futbol oynatacaktır Galatasaraya

• yeni imparatorumuz olacak 4yıldızı taktırırsa luce gelmesin istemem

• fatih terimin adamı zaten onun tavsiyesiyle gelecek küçük imparator diyelim fatih teriimin yeri başka :)

• olmaz bir hoca değişti diye herşey değişmez 3-4 maçta belli olur herşey

0|0
    0|0
  • olmaz zaten her şeyi dağıttı gitti adam avrupadan elendi geldi ligte fenerbahçe beşiktaş varken şansının yüksek olucağınıda düşünmüyorum. takımı düzelticek kimse yokki. selçuk inanmı burak yılmazmı hamit mi döndürücek hangisi bir tane adam var oda sneijder oda şutlarıyla falan yani.

0|0
    0|0
    • aynen bir tek snejder var o da bireysel oynadığın dan dolayı ön plana çıkıyor bugünkü maçta tafarel az da olsa katkı yapıp maçı alır inşallah :)

• zaten tek korkum o ismail kartal:)

• bir ömür fenerde kalabilir benim için :)

Erkekler Ne Diyor 8

• İnş olucak güvenimiz var bugünde gol yemeden kazandık inş devamı gelicek 4. yıldıza odaklandık artık.

0|0
    0|0
  • Hamza hocaya destek vereceğiz fakat ondan beklentim Fatih Terim in kuklası olmaması. Fatih Terim bu takımda şu oyuncuyu sevmiyordu bende bu oyuncuyu oynatmayayım mantığıyla giderse kendisi için hiç iyi olmaz.

0|0
    0|0
  • Bilmek zor zaman gösterecek ama takım şu seviyeden daha kötüye inemez şu kadro ve sistem Galatasaray gibi bir takımın inebileceği en düşük nokta yani bu takım daha kötüye gidemez en kötü durumdayız zaten Hamza hoca nasıl iş yapar zaman gösterecek ama ben pek Galatasarayı kaldırabileceğine inanmıyorum iyi bir yardımcı olurdu Galatasaray için ama teknik hocalık zor

0|0
    0|0
  • İnşallah olur ama zor

0|0
    0|0
  • gidişinden sonrada düzeleceğini sanmam adam akıllı teknik direktör gerek ama bu senee düzelmeleri zor sanırım

0|0
    0|0
    • doğru ama lig sıralamasına bakarsak dururumumuz o kadar kötü değil düzelebileceğine inanıyorum :)

• iyi gününde kötü gününde yanında durmayanlara taraftar demeyelim lütfen dönek onlar :D

• haklısın seyirci diyelim onlara :)

• Olur tabiki ben gelsem daha iyi yonetirdim takimi dove dove oynatirdim hepsini baska turlu anlmiyorlar.

0|0
    0|0
  • olmaz. çünkü sorun hocada değil oyuncular arasında. sneijder ve melonun galatasaraydan gitmesi şart

0|0
    0|0
  • Daha kötüsü olacağını düşünmüyorum ama çok şeyde beklemiyorum.

0|0
    0|0
    • gelecek hocaya artık birazda olsa sabretmemiz gerekiyor yoksa orduspor gibi sezonda 5 hoca değiştiririz

• Sabır başka şey kardeşim ona bir lafım yok ama mucizede beklemeyin sonuçta sampiyon olacağız sadece:D

Yükleniyor...