Kick boks hakkında bilgisi olanlar bakabilir mi buraya?

Arkadaşlar kick boks sizce nasıl çalışılmalı tek başına, ve güzel yanı nedir kick boksun? faydalarını falan herşeyini anlatır mısınız?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Sorun varsa sor kick boxcuyum

0|0
    0|0
    • Bugün ikinci günümdü ve adamlar daha başlangıçta hayvan gibi vuruyorlardı normal tekme vuruşlarını ve ben çok saçma vuruyordum , saçma değil aslında doğru ama onlar vurduklarına salonu inletiyorlardı bende tık yok :D çok az var , sence ne yapmalıyım , şöyle kısa sürede güçlenmemi ve kilo almamı sağlayacak bir taktik biliyormusun senin arkadaşlarından falan öğrendiğin?

• Ben hayvan gibi vuranlardanım o sıkıntıyı çekmemiştim kareteden kick boxa geçtim diye ama ilaç kullanma besinini iyi al spora gitmeden 1 saat öncede yemegini ye aç gitme çok su içme tıkar hareketleri yaptıkça o sende oturcak pek takma bacakların güçlenince sende yaparsn hırslı ol

Erkekler Ne Diyor 2

• Tek calisma dderken evde calisma iyi olmuyor klubte yapcaksin iste orda kral olursun.

Faydasi kimse yan bakmaz (vucutta varsa) Okulda veya baska yerde hepsi sana saygi duyar kimse halinda konusamaz bu tur seyler ve arkadas cevren 75% artar.

0|0
    0|0
    • cidden mi :) o zaman devam etmeliyim kick boksa :) ikinci günüm olucak inşallah

• Mahalle kavgalari :D

• ahha :D

• iki üç ay kadar gittim savunma amaçlı. ilk çalışma seansları sıkıcıdır. havayı döversin sürekli. ama şunu söyliyim refleksler serileşiyor. :)

0|0
    0|0
    • iki üç güne tekmeye geçeriz herhalde , eğlenceli olurmu tekme işleri :D

• değişiyor programları. alıştıkça konular değişince eğlenceli oluyor :)

Yükleniyor...