Siz olsaydınız ne yapardınız?

Merhaba arkadaşlar, konuya direkt girip fikirlerinizi almak istiyorum. İstanbul'da yaşıyorum ailemle birlikte, evimiz var ve ayrıca Muğla'da da evimiz var. Her yıl gideriz, giderim Muğla'ya ve oralara bayılıyorum hatta orada yaşamak istiyorum. Bir tarafta İstanbul bir tarafta Muğla... İstanbul'da babamın ofisi var ileri ki yıllarda bana kalacak (aylık 10 bin gibi geliri var) ama hemen bana kalmayacak tabi. Muğla'da derseniz hiçbir gelir kaynağı yok ama ben e-ticaret ile satış yapıp gelir elde edebiliyorum tabi ofisin geliri kadar değil.

Sorum şu; siz olsanız İstanbul'da mı yoksa Muğla'da mı yaşardınız? Ama şunu dikkate alın; İstanbul'u sevmiyor hatta nefret ediyorum ama Muğla'ya bitiyorum oradaki yaşam kalitesine özellikle.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Para mutluluk getirmez. Ben olsam yaşam kalitemi artıracak, sevdiğim bir şehirde yaşamayı seçerdim. İstanbul'u sevmediğini söylüyorsun. Gelecek planlarını bilemem ama eğer çocuk sahibi olmak istiyorsan Muğla tercihin olmalı. İstanbul gibi bir yerde çocuk büyütmek zor olur. Evet, İstanbul'un sunduğu imkanlar fazla ama Muğla da küçük bir yer değil :)

0|1
    0|0
    • Evet, kesinlikle para mutluluk getirmiyor nedense İstanbul'u sevemiyorum doğduğum şehir ama işte.. Muğla'da yaşamak istiyorum zaten ama mantığımı sorguluyorum ve başka insanların fikirlerini almak istedim. Teşekkürler yorumunuz için.

• Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben olsam Muğla da yaşardım çünkü İstanbulda yaşanmaz gezilir,görülür tamam ama trafik çilesi,her ortamda önündeki insan engeli kişiyi delirtir,eğer sakin bir yaşam istiyosan işi falan yıllar geçtikçe halledersin zaten Muğla ya git derim:)

0|1
    0|0
    • Kelimesi kelimesine haklısınız bu yüzden İstanbul'da yaşamak istemiyorum. Şu an zaten Muğla'dayım bu gidişle kalıcı olacağım burada. Yorum için teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 2

• yani insanın para kazandığı yer önemli ne kadar sevmesen de para kazandığın için İstanbul derim ya da eğer muğlada sana yetecek kadar para kazanıyorsan muğlayı seç daha ne olsun

0|0
    0|0
  • başka işin gücün yok mu bize ne senin gelirinden ofisinden. nerde yaşamak istiyosan yaşa

0|0
    0|0
    • evet başka işim gücüm yok! düzgün yorum yapmayacaksan çık konumdan!

• saçma sapan yazıyosun 10 bin tl gelir var babamın ofisi ilerki yıllarda bana kalacak sonra da bana kalmayacak tabi ki daha ne yazdığını bilmiyosun oku önce ne yazdığını :D

• bence düzgün okuyun gece gece gözden kelimeleri kaçırıyorsunuz neyse önemli değil

Yükleniyor...