Futbol mu? Basketbol mu? ^_^?

Bir kulübün hem basketbol hem de futbol seçmelerine girdim ve ikisine de seçilmiştim sağlık kontrolün de sıkıntı çıktı ve tedavi görüyordum tedavi bitti şu an düzeldim ve tekrardan çağırdılar ben ilk başta zevkine katılmıştım seçmelere sizce hangisini seçmeliyim ama bir kötü yanı var ağayım rahatsız çok dikkat etmem lazım kırılırsa bir daha yürüyemezmişim futbolu istiyorum basketbol pek sevmem ve takımda en kısa ben olacakmışım benim yerimde olsanız napardınız?

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Bence basketbolu seç. Futbol ayağın için çok riskli. Ayrıca başarısız olurum diye bişey yok bende basketbol oynuyorum başlarda nefret ediyodum hiç oyniyamiyodum 1 ay sonra falan hayatımın bir parçası haline geldi artık oynamadan yapamıyorum :D ayrıca yasin 22den küçükse boyda atabilirsin. Tabi en önemlisi senin ne istediğin :)

0|0
    0|0
    • 18 araştırdım nba de oynayan kısa adamlarda var mış

• Futbol oynadığın için çok gelişimin olmamış basketbola baslarsan tabi vücudunda buna el veriyorsa 1.78-80e kadar yolun var :D bunca yıl futbol oynamissin bence birazda basketbol oyna :) ayrıca futbolda genel olarak sadece bacakların çalışıyor ama basketbolda tüm vücudun çalışıyor yani o 5 kilo fazlani kas yapıp daha atletik olabilirsin

• Kilo vermekte sıkıntı yok ama haralde ikisini de seçmicem okumaya devam

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• futbol

0|0
    0|0
  • Ben futbol derim, ama ayağın rahatsız ise basketi seçsen daha iyi olur herhalde

0|0
    0|0
  • Basketbol

0|0
    0|0
    • Ama sevmediğim işi yapcam ve o takımdan daha ilerisine gidemem en iyisi okumak

Erkekler Ne Diyor 4

• Futbol.

0|0
    0|0
  • Basketbol

0|0
    0|0
  • Futbol

0|0
    0|0
  • Futbol tercihim olurdu tabiki ama sağlık söz konusu olunca hiçbiri umrumda olmaz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...