Yanlış mı düşünüyorum acaba

ben kimsenin fiziki olarak kusursuz olduğuna inanmıyorum. bayan yada erkek farketmez kesinlikle bir yerlerinde kusurları vardır ve bu durum onlara batıryordur diye düşünüyorum her ne kadar özgüven vs. olsa bile :) sizcede öylemi yoksa şu kişi kusursuz dediğiniz var mı ?

lüften olaya objektif bakın memeli kadınların yada kas yığını erkeklerin resmini paylaşıp bunlar kusursuz demeyin :DD

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• kusurlu kadın yoktur, varsa da bacımızdır.

İşin doğrusu, Güvenme güzelliğine bir sivilce yeter, güvenme zenginliğine bir kıvılcım yeter demişler. İnsan, sağlıklı olduktan sonra çok da önemi yok. Adriana Lima da insan onunda selüliti çıkar o da göbek yapar, nolmuş yani :=)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• victoria secret angels :)

0|1
    0|0
  • onların aklında sorunları var.

özürlü bi insala evlenilmezmi.? yok ya güzel olcak yada yakışıklı olacak sanki kendileri ney kafaları özürlüde farkında değiller

0|0
    0|0
  • evet dünyada herkesin kusuru ve mükemmel olan yanları vardır ama kimse kimseden üstün değildir

0|0
    0|0
  • haklısn kusrsuz olan kimse yoktur.sadece bu sitede kusursuz nickli arkadaş hariç

0|0
    0|0
  • Adriana Lima Kusurlumu Diyorsun Şimdi ?

0|0
    0|0
    • göbek deliği çirkinmiş diyolar :p abi ne biliyim ben ya adriana lima kusursuz mu?

genel görüşümü söylüyorum tek tek dünyadaki bütün insanları incelemedim ya!

• oldu haber bekle benden..

• kusursuz ınsan gordum ben

0|0
    0|0
  • sana göre kusur olan başkasına göre olmayabilir... sadece fiziğe odaklanma daha büyük kusurlar ayıplar var..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kusurlu olsalar bile o kusurlarını görmeyen, kendilerine o derece aşık insanlar var.

0|0
    0|0
  • kusursuz kimse yoktur

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar çok çekici ve bir o kadarda itici oluyor çok ilginç :)) Kusursuz insanların beyninde kusur oluyor pohpohlanmaktan şımarık oluyor bakınız: Kıvanç Tatlıtuğ :))

0|0
    0|0
  • kusursuz insan yoktur

0|0
    0|0
  • ancak, kusursuz bakmayı ogrendigimiz zaman anlayabiliriz kusursuz insan olup olmadıgını

0|0
    0|0
Yükleniyor...