Sarhoş insanlara tahammül sınırınız nedir?

Ben sarhoşlara hiç tahammül edemiyorum. .. Şimdi bir sarhoşluk vardır bir sarhoşluk vardır... Ama açıkçası bokunu çıkaranların ağzının ortasına yapıştırasım geliyor. Mal mal yerlere yatmalar, ağlamalar, saçmalamalar, inatlaşmalar, üstlere kusmalar...

Abi ağzı ile içmeyi bilmeyen içmesin şu veleti. Hayır yanında sadece sen varsan hele bırakıp gidemiyorsun da, yardım etmeye çalışsan itip duruyor, karışma bana diyor. Birde meşhur lafları "Ben sarhoş değilim".

:)

Güncellemeler:
Mereti*

0|0
10|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• İçerken yanına alacağın kişiye güveeceksin ki sonra çıkıp orada burada "Kustu bu,ağzıyla içemiyor hayvan" vs demesin.

Güven önemli.

Not:Ben sarhoş değilim.

3|3
    1|1
  • valla yıllardır sahoş dövüyorum neden mi anlatam amcamın kır düğün salonu var ve öyle içip sapıtanlar oluyoki saat 12 de canlı müziği kesiyoruz orkestra ya saldırıyolar bende buranın güvenliğine bakıyorum müzik istiyolar sarhoş adama laf anlatamazsın kapının önüne koyuyoz gene giriyolar en sonu artık muştayla dalıyoz yapacak bişi yok böle işte adam gibi için şunu bizde içiyoz da nedir bu ya :D

0|0
    0|0
  • Ben de nefret ediyorum ya kendini bilmeden içip de aşırı sarhoş olanlardan. Hadi gençleri biraz anlıyorum da yaşlı başlı adamları, kadınları hiç anlamıyorum. Hal ve hareketleri de çok itici oluyor. Tahammül edemiyorum açıkçası...

0|0
    0|0
  • Benden uzakta dursunda ne halt yerse yesin . Gelip aglıyolar , bi fırt da sen al kanka yok öpecem vs vs . Sarhoş demeyip tekme tokat dalmışlıqım var hiç çekemem

0|0
    0|0
  • Hiç böyle bişey gelmedi başıma şükür

0|0
    0|0
  • içmesin şu mereti olmasın :-D ne kadar sinirlendiysen artık.birde tadı acı ne anlıyorlar içerken anlamış değilim.o zıkkımı içmiş biri olarak kendimi hiç kaybetmedim.kafam rahat olsun diyorsam arada bir antidepresan içerim.1 gün boyunca hayalet gibi gezerim.

0|0
    0|0
    • He ya sağol :(

• önemli değil arada hepimiz yanlış yazabiliriz ama son zamanlar dikkatimi çekti sen kötü söz yazmazdın ama bu sıralar baya kaptırıyorsun.

• şu veleti değil, şu mereti olacak :)

ayakta durabiliyorsa iyi makara yapılır bunlarla. inatlaşmıcaksın ama

0|0
    0|0
  • o yüzden sayılı ınsanlarla içiyorum

0|0
    0|0
  • ben sarhoş bi çift görürsem çok kıskanırım nedense

ama sarhoş bi erkeğede çok sinir olurum durduk yere garip :D

0|0
    0|0
  • tahammül edemem çok yakınım değilse, uzaklaşırım

meşhur laflarınedena biride şudur, kalğınnn ulennnnn millettttttttttttttttttttt :D

0|0
    0|0
  • Bir Arkdaşım Vardı,Bir Kızı Deli Gibi Seviyodu,Platonik'ti,2 Bira İçti Pilot Oldu Sonra Dövmekten Ellerim Şişmişti,Kısaca Yok...

0|0
    0|0
  • Uzun suredir sarhos olup kahir cektirmedim.zaten icerken fena neseliyimdir.

cevremde oyle cok fazla icen insanda yok.tahammulsuz olurdum sanirim

0|0
    0|1
  • alkol alan insanla fazla konuşupta samimiyet kurmam onun için bu durumla karşılaşmak istemem

0|0
    0|0
  • Beraber içtiğim insanlar sarhoş olmadığı için sorun yok.

0|0
    0|0
  • Hiç...

0|0
    0|0
  • Öylesinden nefret ederim.Ama hayatımda 1 tane tatlı sarhoş gördüm.Aşık olmamak elde değildi,değild..

0|0
    0|0
  • Hiç öyle dertlerim yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yeri geldiğinde bende sarhoş oluyorum :))

Ama kredim asla sonsuz değildir... Bir olay anlatıcam..

Bir gece arkadaslarımla dışarı cıktık eglendık. Kız arkadasım fena halde içmişti ve otobanda suratla ılerlerken kapıyı açıp atlamak ıstedi.. Eve döner dönmez esyalarını verip annesini arayıp taksıye bındırıp evine postalamıstım.

Belli bir yere kadar tahammulum vardır sabırla ayılması ıcın elımden gelenı yaparım baktım ayılmıyo kendısıne de bana da zarar verıcek seyler yapıyor. Anında geldiği yere postalarım.

1|0
    0|0
  • Biriyle içmeye gidiyorsam bunları da göz önünde bulundurup giderim. Sonuçta ben de kendime hakim olamayabilirim. O yüzden tahammül edebiliyorum.

0|0
    0|0
  • çok itici asla tahamul edemem.hatta bi sır: zil zurna serhos birinin uyuşukluğundan faydalanıp dövdüğümde oldu:)

0|0
    0|0
  • içipte sarhoş olmayanlar var ya işte onlar süper:) adam- kadın hiç bozmuyor kendini

0|0
    0|0
  • Ağzıyla içmeyi bilmeyen içmesin şu boku hep söylüyorum.hiç tahammülüm yok sarhoşa,ayyaşa.adam gibi içsin herkes,yok içmeyi bilmiyorsa içmesin hiç.sapıtıyor içince bazıları,zıvanadan çıkıyor.katılıyorum sana ;)

0|0
    0|0
  • hiç tahammülüm yoktur

0|0
    0|0
  • sarhos ol-a-mayan biri olarak, yaptıkları rezillikler boyutu asınca kenara cekilip " ben tanımıyorum bu nu" deyip izlemenin cok eglenceli oldugunu dusunuyorum :)

0|0
    0|0
  • ben çok severim onları :)) uğraşması güzel oluyor

0|0
    0|0
  • bazıları komik oluyor izliyorum bazıları iğrenç defol diyesim geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...