Dondurma her tatlının üzerine yakışır...

Bu tezi çürüten herhangi bi tatlıya rasladınız mı ? :)

Birde arkadaşlar "Helva" tatlı sayılıyor mu ? :ş

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• dondurma tel kadayf

ekmek tatlısı

baklava üzerine gider genelde ve hoşda bir görüntü verir.

birde çikolata tatlılarına da olabiliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• rastladım..

algida'nın şu reklamlara çıkan ürünü var ya, supangle-dondurma kombinasyonu..

beş para etmez..

3|0
    0|0
  • Helva baklagillerden olup en güzel köftesi olur :P işin espirisi bir yana tabiki tatlı sayılır irmik helvası un helvası felan gibi artı normal bildiğimiz kahvaltılık helva oda tatlı birşeydir ama onu tatlı niyetine ikram edemeyiz :D Artı dondurmayı hertürlü yerim tatlıda veya tatlısız o yüzden tezin çok sağlam :D

1|0
    0|0
  • şeker pare tulumba revani bunlara yakışmaz helvanın içine gider ama bak

1|0
    0|0
  • kazan dibi dondurma ıyyy :)

2|0
    0|0
  • açıkcası baklavalı olan dondurma tatlıları hiç güzel değil en iyi ekmek kadayıflısı oluyor, helvaya gelince oda bir tatlıdır bence çünkü tatlılar çeşit çeşit sütlü hamurdan yapılma değişiyor yani

1|0
    0|0
  • Dondurma her tatlıya yakışmaz. Ama değişiklik isteyene bir fikir vereyim. Buz gibi soğutulmuş kavunu ikiye bölüp içini kaşık yardımıyla temizleyin veee dondurmayı içine koyup kaşıklayın. Müthiş bir tat denemeyenler mutlaka deneyin :)

1|0
    0|0
  • helvada bir tatlıdır ve ben pek yakışacağını sanmıyorum dondurmanın helvaya o yüzden hepsine yakışacak diye bir kaide yoktur. kabak tatlısınada yakışmaz mesela. ve daha bir çok tatlı çeşiti var. baklavaya yakıştırıyormusunuz mesela siz ?

1|0
    0|0
    • Evet yakıştırıyorum siz yakıştırmıyo musunuz ? O zaman biraz da zevk meselesi

galiba bu tez ? :o

• kesinlikle öyle.

• muhallebinin üstünde dondurma olmaz -_-

1|0
    0|0
  • Aşure dedim çürüttüm

1|0
    0|0
  • Helva tatlı tabi.

1|0
    0|0
  • sade tercih ederim :)

1|0
    0|0
  • sütlü tatlıların yanına yakışmaz

0|0
    0|0
  • dondurma sade iken güzeldir bence çünkü baklavalı dondurma aldım beğenmedim.kaymak her tatlının üstüne yakışır bence.

0|0
    0|0
  • dondurma her tatlının üzerine ykışmaz.mesela sütlacın üzerine gitmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yakışır yakışır hele de yazın :)

1|0
    0|0
  • dondurma sekerpareyede yakısmıyo

1|0
    0|0
  • Baklava ile güzel oluor.

1|0
    0|0