Beşiktaşlı Sosa'nın Açıklamalarını Nasıl Değerlendiriyorsunuz? GS-FB Real Madrid Barcelona İkilisi Gibi Beşiktaş ise A. Madrid Bu Ülkede?

www.ligtv.com.tr/.../sosadan-sasirtan-fenerbahce-galatasaray-yorumu

Sizce ne demek istemiş Beşiktaş büyükler arasında yer almıyomu ya da 3. büyükmü demek istemiş?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• duygularıma tercüman olmuş bende bu benzetmeyi yaparım ama hangisi Barcelona hangisi real karar veremedim:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Asagida gormus iste bu kadar basit

1|1
    1|1
  • Ben sosayı hiç sevemedim muslera gibi çıkacak o da izleyin. Ayrıca Beşiktaş'a kurban olsunlar sevgili renktaşlar b*k atmayın

0|0
    0|0
    • Muslera gibi çıkıcak derken Musleradan gayet memnunuz Türkiyenin en iyi kalecisi?:)

• Muslera iyi bir kaleci ama fikrimce bir Tolga Zengin değil. Ayrıca takımını biraz takip ediyorsan Muslera'nın gitmek istediği yönünde ki haberleri okurdun dostum. Ki Sosa'da böyle çıkacak. Muslera'ya laf çarpıttığım yok. Örnek verdim

• şimdi bu türkiyenin birincisi ikincisi yakıştırması yapmayın ya herkezin takımı kendine göre birinci

0|1
    0|0
    • Biz birşey yapmıyoruz sosa demiş sadece :) Tabiki her takım kendine göre büyük.

• Beşiktaşa 2. sınıf takım mı demek istemiş bence trabzonspor-ile Beşiktaş denk takımlar

0|1
    2|3

Erkekler Ne Diyor 11

• Medya işin sapından tutmuş burdakilerde sazan gibi inanmış eğer bjk tv deki açıklamanın tamamını izleseydiniz sosanin Beşiktaş bütçe olarak gs fb den geride dediğini anlardiniz ama herkes isine geldiği gibi anlar. ülkesine bu sene puan kazandran takımlara herkes saygı duyacak

2|0
    0|0
  • türkiyenin en mağdur takımı cincon ve kanaryadır. stop:DDDDDD

2|2
    1|3
  • Sosa benzer açıklamalar yapmıştı yine daha önce yanlış hatırlamıyorsam BJK Tv'ye yapmıştı. Orada bütçe olarak karşılaştırmıştı. Fenerbahçe ve Galatasaray'ın bütçe olarak Real, Barça Beşiktaş'ın da A. Madrid olduğunu söylemişti. Ben şaşırmadım bu söylediklerine yine aynı şekilde bir benzetme yaptığını düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Nereye çekersen artık ucu açık bende anlam vermedim ilk başta.

• Bence hiç girmemesi gereken bir topa girmiş ne gerek var böle benzetmelere gerçi kendince çok normalde olabilir.

• Yabancılar takılmaz böyle şeylere ne ise onu söylerler. Galatasaray ve Fenerbahçe'ye göre her açıdan geri kaldığımız doğrudur.

• Doğru demiş.

0|1
    0|0
  • Dışardan bir gözle bakmış sadece hangi yönü benziyor besiktasin bence yanlış sadece yildiz sayisi az diye mi? Taraftar sayisi az diyen atesli taraftar sayisina baksin hepsini ezer geçer ve gs uefa kupasini aldığında futboldan anlamayan binlerce kisi gsli oldu ofsayt nedir bilmiyorlar ama sorsan gsli adam. Besiktas yasam tarzi adeta kac kisi mac saatine ne kadar kaldığını sayarki iste çarşı sayıyor bunu bu çarşıya hakarettir sosa önce araştırmalıydi yanlış açıklama olmuş taraftarin sempatisini kazanacakken ters hareket olmuş bu

1|1
    0|0
    • Bence haklılık payı var bunu Sinan Enginde söledi defalarca ama tabi bencede pek uygun açıklamalar olmamış yani GS FB ikilisi bir tarafa daha sonra Beşiktaş vs geliyo demek istemiş gibi geldi bana.

• @sessizyazar çok özürdilerim gerçekten bileydim canın bu kadar sıkılacak bunları dermiydim kimseyi üzmeye hakkım olmadığını hatırlattın :(((

• Çok komiksin @Çok_Şımarık

• ben beşiktaşlıyım ve sosa doğru söylemiş biz gs dan da fb dende her konuda geride kaldık malesef biz üçüncüyüz hele son dönemde derbilerdeki üstünlüğümüzüde kaybettik 25 yaşındayım 2 şampiyonluk gördüm biz başka seviyoruz tuttuğumuz takımımızı fakat başarı olarak bakılırsa Sosa doğru söylemiş objectif olmak gerek

0|1
    1|2
  • Doğru söylemiş :)

0|1
    0|0
  • Dogru demis. bjklilar haddinden fazla böburlenmesin. bjk tabikide 3. buyuk

0|1
    0|0
  • Dovu hemde çok dovu

0|1
    0|1
  • Demek istemiski besiktasin bir gs bir fb kadar taraftari kadar cok degil. Ispanyada atl madrid gibi yani

0|0
    0|0
  • Beşiktaş üçüncü büyük tabi. Doğru söylemiş.

0|1
    0|2
    • Açıklamalarına şaşırdım açıkcası yıllardı Sinan Enginde diyo bunu.

• Gs ve Fb 19 şampiyonluğu var. Bjk 13 şampiyonluk. Bjk daha 2 yıldız takıyor. Gs ve Fb 4. yıldızı takacak.

• Aynen öyle kardeşim :)

Yükleniyor...