Sizce hamza hamzaoğlu Galatasarayda başarılı olabilecek mi?

Bence bu bir fatih terim operasyonudur. Giderken ben bu klübü bir daha teknik direktör olarak gelmem dedi yani başkan olacak. Hamza hoca galatasarayda yetişmiş biri olarak ben o enerjiyi görüyorum hiç yoktan paramız gidecekse türk hocalara gitsin

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• insallah ama umutluda degılım, basarsın oda bu takımın evladı lakın henuz cok erken bence..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zorunda

0|0
    0|0
  • Ben iyi olacağını düsünüyorum

0|0
    0|0
  • olamaz ama zaman gösterir bir iki maçtan sonra görürüz

0|0
    0|0
  • selçuğa olumlu etki yaparsa büyük ölçüde başarılı oluruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Basarili olamaz

0|0
    0|0
  • Fatih Terim gibi bir adamın Galatasaray da yeri yok o kendisine yakışan adamlarla çalışsın Demirören gibi
    Hamzaoğlu nun arkasındayız fakat birilerinin kuklası olmasın

0|0
    0|0
  • İnş başarılı olucak destek olmalıyız bu konuda banada bu kararın altında birşeyler var gibi geliyo İmparator başkan olursa ve Hamzaoğluda teknik direktör veya farketmez Şaş Kermoğlu vs takım çok iyi olur.

0|0
    0|0
  • Olacğına şüpheliyim ama inş olur

0|0
    0|0
  • boksör ismi gibi :)

0|0
    0|0
  • Deneyip göreceğiz zamanla Prandelli kadar da beceriksiz olmaz herhalde hamza hamzaoğlu :))

0|0
    0|0
  • bir takıma yeni bir hoca geldiğinde önce takım bir çıkış yakalar genelde çünkü oyuncular hocaya kendilerini beğendirmek için daha azimli oynarlar ama zamanla teknik direktörün gerçekten iyi ya da kötü olduğu ortaya çıkar bana göre ilk önce yeni hoca yeni heyecan diyerek bir çıkış olabilir ama çok bir umudum yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...