Kapat

Karabasan durumu gerçek mi ?

Benim kuzenim şuan 30 lu yaşlarında küçükken sürekli yaşlı bir adamın geldiğini onunla satranç oynamak istediğini söyledi bu adam sürekli ona görünüyormuş saçma sapan şeyler söylüyormuş çoğu zaman ve bazen de ileriden ona bakan iki çift göz gördüğünü söylüyo ruhsal hiçbir problemi yok fakat bunların gerçekten olduğunu söylüyor.Teyzemde onların evde kapıdan birkaç kere birşeyin içeri girdiğiini o an içinde bir kasvetin oluştuğunu ssöylüyo.Arkadaşlar şu karabasan durumlarına inanıyor musunuz ?Başınıza geldi mi ? Gerçekten var mı böyle şeyler?

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• o durumlar gerçktn var.arada bana da öyle oluyo ama oyun oynamaktan ziyade kıpırdamama,nefes almama ve konuşamama neden oluyo.herşeyi duyuyorum herşeyi görüyorum ama ne sesim çıkıyo ne de başka birşey yapabiliyorum.düşüncelerime bile hakim olabiliyolar.ben korkmuyorum böyle şeylerden.sinirlenince gidiyorlar :D şimdi diceksiniz ki bu kız ne anlatıyo ama karabasan doğru ve bende böyle etki yapıyo.ayrıca bi kuzenim de cinleri görebiliyodu.kurtarmamız biraz zor oldu ama kurtardık.kuzenim olur olmadık şeyler görüyordu.taciz edildiğini falan anlatıyordu :S ya burda söyleyemeceğim bir sürü şey :S saçmalamayın demeyin.yaşamayan anlamaz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 14

• onun durumu karabasanla alakası yok karabasa n banada oluyordu bir ara uykuda iken daha doğrusu uyanıksın gözlerini açamıyorsun herşeyi duyuyorsun anlıyorsun ama vüçudunda hiçbir şeyi hareket ettiremiyorsun onun durumu çok farklı tanıdık hoça (gercektenişin erbabı hoçalar var ) ona göstermeniz hatta bizim bayan komşularda öyleydi o da çinlerle konuşuyorum onulardan birisi ile evlendim diyordu

1|0
    0|0
  • Bir uyku felci vardır birde karabasan. Uyku felcinde beyin uyanık beden uyuyor halde iken beyin bir 10 saniye kendini toplar. Buna astral seyahate geçiş evresi de denilebilir. Ancak karabasan bir gölgedir. İnancsızlara gelmez genelde yatagnızda ekmek kırıntısı ile yattgınızda gölge olarak gelir. onu görmeniz dahi kitlenmenize yol acar ancak, Allahın adını andığınızda yavaşça def olur gider :) Yaşamışım bunu bilirim

1|0
    0|0
  • sımdı karabasan varda karabasanın satranc oynama ıstedıgını ılk defa duydum o karabasan olmayabılır karabasan ruya halınde gelır zaten cin olma ihtimali daha yuksek

1|0
    0|0
  • gerceği var.

cin süresini duymadınmı.? yok diyenlere kafa yorma dua ette bulaşmasınlar sıyırırsın kafayı

1|0
    0|0
  • bastı bi kaç kere ama karabasanmı baska biseymi bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Kuzenini hemen bir hastaneye götürüp tomografi çektir! Karabasan falan saçmalık, bazı nörolojik bozukluklar sadece bir takım belirtiler gösterir kuzenin bir psikolog tarafından sağlıklı bulunduysa bile söylediklerine bakarsak nörolojik bir bozukluğu var

0|0
    2|0
  • Karabasan, cin bu gibi şeyleri gördüğünü iddia eden 10 kişiyle konuş. Hepsi şekillerini ayrı ayrı anlatacaktır. Çünkü herkesin bilinçaltı farklı suretler gösterecektir o kişiye. Böyle bir şey yok yani rahat ol.

1|0
    1|0
  • inci sözlükte sordum, bakalım var mıymış.

1|0
    0|0
  • gerçek.

1|0
    0|0
  • karabasan değil şizofreni olabilir

0|0
    2|0
  • Karabasan yok çok fazla yağlı yemek var -_-

0|1
    1|0
  • herşey beğinde bitiyor düşüncelerden oluşuyor

1|0
    1|0
  • Kara hasan olmasın :)

0|0
    1|0
  • gerçek. bana da uğrar arada çok iyi anlaşrız

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• bu anlattığın karabasan değil yalnız.. muhtemelern cinler falan ruhsal varlıklar onunla oyun oynuyordur herkesin başına gelebilir kurşun döktürsün benim öyle geçti.

1|0
    0|0
  • Evet..bende de olmuştu küçükken 2 sefer.

Böyle üzerine bir şey baskı uyguluyor böyle bir de hareket edemiyorsun ve konuşamıyorsun.İki çift gözde doğru ^_^.

2|0
    0|0
  • Karabasan denen sey, uyku felcidir beyin uyanır-beden uyanamaz, oncesinde anlattıgın olay ise tamamen beyinsel islev bozuklugundan kaynaklandıgını dusunuyorum.

Ornegin, beyin damarlarını gecici olarak uyusturan maddeleri kullananlar da benzeri durumlar ile karsılasır, hayal ederler ve gercekten bunun var oldugunu sanarlar aynı sekilde yuksek atesli bir hasta da bu durumla karsılabiliyor, tahminlerime gore beyinde olusan atesin verdigi bir cesit damar tıkanklıgının yarattıgı olay.

0|0
    1|0
  • var yüzde 100 eminim yaşamayan bilmez psikolojik der.

1|0
    0|0
  • karabasabla alakası yok karabasan farklı bişey

0|0
    0|0
Yükleniyor...