Ne zamandır yapamadığınız ve yapmayı bıraktığınız tutkular var mı?

Ladies and gentlemen.

Yapmak isteyipte yapamadığınız şeyler var mı? Ya da Eskiden şunları yapardım dediğiniz neler var?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• eskiden orta yerde soyununca kimse bir sey demez ay ne tatli derlerdi ( yas 4-5 ken), simdi soyununca ya sapikmisim gibi bakar ya da bakislarla yerler diye giyinik gezer oldum yahu ... en cok o eski rahatligi ozledim :D cocukluk tam ozgurlukmus yahu

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben istanbulu gece gezmeyi sevenlerdenim. İstanbulun karanlığına dört bi yandan yanan istanbulu süsleyen ışıkların aydınlığına aşığım. Bu ortamda bir ben birde o en kafa kız arkadaşlarım olunca offff nede güzel olurdu.. Ama artık bu ortamı sunamıyorum kendimee..

0|0
    0|1
  • Paten kayardım arkadaşlarımla ama yaş ilerleyince insanlar yaşadığım şehirde en azından garip bakmaya başladılar oysaki bu bir spor ama artık yapamıyorum ancak kışın bu pateni yaparak bu içimde kalan tutkumu dışarı atmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Yazardım ve çizerdim

Şimdi hiç birini yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Oyuncak bebeklerle oynamak.. Hala içim gidiyor nedense.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• En son akvaryumumu 4 sene kadar önce bozdum. Tekrar akvaryum kurmak istiyorum ama elimde yeterli sermayem yok. Şöyle bir 10.000 tl elime geçsin ilk işim akvaryum kurmak olacak. Özledim be.

0|0
    0|0
  • eskiden cok güzel şiir yazardım... hala onlara bakarım... ama sakın ola istemeyin paylaşmam... orhan gencebayın dediği gibi hepsinde hatıram var:) şu anda yazmıyorum yazamıyorum... eşek yüküyle aşk çekmem lazım:)

0|0
    0|0
  • bir şarkının peşinden ruh hastası gibi gitmek, bulana kadar aramak. Enstrümanların sesini ağız ile çıkarmaya çalışarak ilgili kişilere dinletmeye çalışmak, kafa sitmek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...